דגו ביקש משחקני ק"ש: "השלימו את המשימה"

ניצחון יבטיח עליה לחצי בגביע הטוטו. המאמן ימשיך ברוטציה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  04.08.19 - 09:29
תחילת כתבה

עירוני ק"ש יכולה להבטיח כבר היום (ראשון) את ההעפלה לחצי גמר גביע הטוטו. כדי לעשות זאת היא צריכה לגבור על הפועל חיפה בסמי עופר ולחזור עם שלוש נקודות. באימון המסכם הסביר מסאי דגו כי הוא מבקש מחניכיו להשלים את המשימה.

המאמן הציג לשחקניו קטעים מהניצחון על מכבי נתניה והיה מרוצה מהנעת הכדור וההצטרפות של שחקנים מהקו השני. הקבוצה תצא היום למלון שם השחקנים ינוחו עד המשחק. איאד אבו עביד, סמואל בראון וג'ון רואיס ימשיכו להיעדר, כאשר אמיר בן שמעון יהיה לראשונה בסגל ועשוי לקבל דקות בכורה.

דגו צפוי לבצע רוטציה בהרכב בכדי למנוע עומס, כאשר וובה בראון עשוי לפתוח לראשונה העונה ב-11. ג'יימס אדניי, שנכנס כמחליף נגד נתניה והצטיין עם שער ובישול, צפוי לפתוח בהרכב. גם בחוד נראה שהמאמן יבצע שינוי כאשר קיליאן שרידן עשוי לפתוח. נדמה כי הרוטצייה בינו לבין יואל אבוחצירה שהרשים במשחק האחרון תימשך.

דגו ביקש משחקניו לשים מאחור את שני הניצחונות ולא "להתלהב", שכן המשחקים לטענתו לא יעידו על ההמשך. "דגו רוצה שנהיה דרוכים וזה מובן, נרצה להמשיך במומנטום", אמר שחקן בקבוצה.

הרכב משוער: דז'יוגס ברטקוס; יובל לוין, עידן נחמיאס, מרכוס דיניז, אורי מגבו; עומר לקאו, שי גולן (וובה בראון), ג'יימס אדניי; איסמעיל ריאן, מוחמד שכר וקיליאן שרידן.