לוי: הניצחונות בטוטו לא נותנים נק' בליגה

מאמן בית"ר צינן את ההתלהבות, גרצ'קין: "השער הכי מתוק בקריירה שלי". אביטן: "מבינים את הציפיות מהפועל ת"א"

מערכת אתר ערוץ הספורט  04.08.19 - 22:33
תחילת כתבה

פחות משלושה שבועות לפני פתיחת הליגה, בית"ר ירושלים והפועל תל אביב נמצאות במקומות שונים לחלוטין. הירושלמים נותרו מושלמים עם שלושה ניצחונות רצופים בזכות 0:1 על האדומים, שמצידם הציגו גם הפעם יכולת רעה ונותרו עם אפס נקודות מתוך תשע אפשריות בגביע הטוטו.

רוני לוי חזה במבצע קבוצתי נפלא מסתיים בשער נדיר של מקסים גרצ'קין, אבל חוץ מזה קיבל יכולת טובה של הקבוצה שלו שהייתה יכולה לכבוש גם שערים נוספים. המארחת, לעומת זאת, שיחקה כדורגל חסר מעוף וביכולת הזו היא לא תגיע רחוק גם בליגה.

"זכיתי כבר פעמיים או שלוש בגביע הטוטו ועושים מזה דרמה גדולה רק אם אתה מפסיד", אמר מאמן בית"ר ירושלים רוני לוי בסיום. "מגיעות מחמאות להרבה שחקנים ובמיוחד לחמישיית ההגנה, כולל השוער, ששיחקו בכל המשחקים בטוטו. אנחנו מתחברים ובכיוון הנכון, אבל יש עוד מה לשפר".

"הניצחונות בגביע הטוטו לא נותנים לנו אפילו נקודה לליגה", הוסיף לוי בניסיון להרגיע את ההתלהבות והתייחס ליכולת של מיכאל אוחנה: "הוא כבר לקח אליפות בב"ש, הוכיח יכולת גבוהה והיה בנבחרת, כך שזו לא הפתעה. הוא עבר פציעה קשה מאוד ואנחנו צריכים להיזהר איתו, אבל אם ימשיך עם הכישרון שלו הוא יגיע רחוק".

כובש השער של בית"ר, מקסים גרצ'קין, הוסיף: "זה היה משחק מרגש מאוד עבורי. שמח שניצחנו ובמיוחד שכבשתי את השער. זה ללא ספק השער הכי מתוק בקריירה שלי ובעזרת השם יהיו עוד כאלו. הגעתי מחדרה עם יסודות של עבודה קשה וצניעות ואני מאמין שדברים יסתדרו. המטרה שלי היא להתקדם באופן אישי ושהקבוצה תשיג את המטרות שלה. לא ניכנס להצהרות, כשתגיע הליגה נדבר".

בצד המפסיד, מאמן הפועל תל אביב ניסו אביטן היה מאוכזב באופן טבעי: "שתי המחציות היו שונות לחלוטין. מאכזב לפתוח את העונה עם שלושה הפסדים, אבל יש גם נקודות אור ואנחנו יודעים מה אנחנו צריכים כדי להשלים את הפאזל. אנחנו מבינים את הציפיות מאיתנו ואני חושב שאנחנו בכיוון הנכון, אבל במבחן התוצאה זה לא נראה טוב. נצרף בוודאות חלוץ, אבל עוד לא מצאנו את האיש המתאים. העיקר שנגיע מוכנים לליגה".