דילמוני נאלץ להתאמן בחום והתעלף

המגן המנודה של הפועל חיפה פונה לטיפול ברמב"ם. כץ הקפיא את הרכש עד שתמאש יעזוב

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  07.08.19 - 15:10

תגיות: הפועל חיפה

תחילת כתבה

(בווידאו: דילמוני מתאמן לבדו במתחם האימונים של הפועל חיפה)

המאבק של הפועל חיפה בשחקנים המנודים הלך צעד אחד רחוק מדי. שחקן הקבוצה, חן דילמוני, אולץ להתאמן היום (רביעי) בשעות של חום כבד, התעלף ופונה לטיפול ברמב"ם. בקבוצה מעוניינים שהמגן, יחד עם רועי שוקרני ועידן שמש, יעזבו את הקבוצה ולכן הם לא מתאמנים יחד עם שאר חבריהם.

ארגון השחקנים מסר בתגובה לתקרית: "לא יכול להיות שראשי הקבוצות ינהגו בשיטות נלוזות שכאלה במטרה לשבור את השחקן ולגרום לו להפר את החוזה עם המועדון. שליחתו של השחקן להתאמן בשיא החום לבד היא פגיעה קודם כל בכבוד השחקן ובזכות הבסיסית שלו להוכיח יכולת ולהתפרנס, אבל היא גם פגיעה בתדמית הכדורגל הישראלי שכל כך חשובה לכולנו".

בנושא אחר, יואב כץ לא ייאשר רכש עד אשר גבריאל תמאש יעזוב סופית. במועדון לא מתכוונים להעביר לאסטרה ג'יורג'יו את טופס השחרור של הבלם עד שיקבלו תשלום עבור עורכי הדין שלו וההשתתפות בשכר הדירה מצדו. מדובר בסך הכל ב-60 אלף יורו.

לכשיאושר רכש, הבלם הספרדי, חורחה קאסאדו מועמד לחזק את מרכז ההגנה, כפי שפורסם אמש באתר ערוץ הספורט. לאחרונה צירפה הפועל חיפה שני זרים חדשים.

החלוץ, אמרי וולשמן שהספיק להתאמן עם הקבוצה יהיה הערב בסגל למשחק נגד הפועל כפר סבא. פרנסיסקו ג'וניור עבר אתמול בדיקות רפואיות וחתם באופן רשמי. הוא צפוי לערוך את הבכורה שלו בשבוע הבא.

חיים סילבס ביקש משחקניו להגיע דרוכים כפי שהגיע למשחק נגד עירוני ק"ש אותו פתחו מצוין ולא להגיע "רגועים מדי". בשל הלו"ז הצפוף המאמן לא תרגל הרכב, אך צפוי לפתוח עם חוליית הגנה זהה.

קווין טאפוקו ששב מהרחקה וגילי ורמוט שהחלים מפציעה בתמונת ההרכב, כמו גם מהראן לאלה שנכנס בשני המשחקים האחרונים כמחליף.

הרכב משוער: יסמין בוריץ', דור מלול, גיא משפתי, בן והבה, ניסו קפילוטו, אחי בלילתי, קווין טאפוקו (לירן סרדל), גיא חדידה, אלמוג בוזגלו, גילי ורמוט (נס זמיר) ועדן בן בסט (מהראן לאלא).