כפ"ס: טראורה עבר בבקרה ויערוך הערב בכורה

העולה החדשה תחפש ניצחון בכורה בגביע הטוטו מול ק"ש בחוץ

גיל לוין
גיל לוין  12.08.19 - 07:17
תחילת כתבה

חדשות טובות להפועל כפר סבא. לאחר שבועות ארוכים של בירוקרטיה וקשיים הקשורים גם לדמי השבחה מול קבוצתו לשעבר מאלבניה של בובקאר טראורה - החלוץ עבר באופן רשמי בבקרה התקציבית ויעמוד לרשות אופיר חיים במשחק גביע הטוטו נגד עירוני ק"ש בחוץ (20:30).

טראורה הסנגלי, אותו מגדירים במועדון כהבטחה גדולה, צפוי לערוך את הופעת הבכורה שלו. לעומתו, איימן חרבט שהגיע מליגת העל הפלסטינאית, עדיין לא השלים את העברתו הרשמית למועדון, שכן הוא תלוי באישורים בינלאומיים.

ברמה המקצועית, העולה החדשה עדיין מחפשת ניצחון ראשון העונה לאחר שתי תוצאות תיקו והפסד, כשהיא מקווה לברוח מהמקום האחרון בבית א'. אופיר חיים שנתן מנוחה לשחקנים רבים במשחק האחרון, צפוי להמשיך במערך ההתקפי ולעלות בהרכב החזק ביותר שלרשותו.

בין השינויים, איתמר ישראלי צפוי לחזור לעמוד בין הקורות, ועומר פדידה, שנזקק למנוחה ופינה את מקומו בהתקפה לרוי רונן שאף כבר את השער היחיד במשחק הקודם מול הפועל חיפה, יחזור אף הוא ל-11.

בתוך כך, גם הערב אופיר חיים ייאלץ להתמודד עם חוסרים רבים ומצבת פצועים ארוכה ומתארכת הכוללת את בן מיזן, יהב אפריאט, נירן רוטנשטיין ונועם גמון, נוסף על היעדרותם של עומר צלישר, פאדי זידאן וגל פורת המנודים.