סביר ייבדק. החשד: קרע בשריר הירך האחורי

ברעננה מודאגים: הקשר הצעיר נפגע בתבוסה 4:1 לאשדוד

גיל לוין
גיל לוין  13.08.19 - 08:10
תחילת כתבה

רשימת הפצועים של הפועל רעננה מתארכת. מנחם קורצקי חסר בתקופה האחרונה מספר שחקני מפתח כמו כארם ארשיד, ירדן כהן ועידו לוי וכעת, גם בן סביר מצטרף אליהם, לאחר שנפצע אמש (שני) ב-4:1 הצורם למ.ס אשדוד במחזור האחרון בשלב הבתים של גביע הטוטו.

הקשר הצעיר חש כאבים בשריר הירך האחורי וכעת עולה החשד שמדובר בקרע. ישנה דאגה גדולה בקרב הצוות המקצועי, שמבין שיאלץ להוריד עומס משמעותי על השחקנים הכשירים שנותרו, במטרה למנוע פציעות עתידיות נוספות. סביר יעבור במהלך היום בדיקות על מנת לשלול או לאמת את החשש.

בינתיים, ברעננה יצאו מאוכזבים מההפסד לאשדוד, זאת בלשון המעטה. ההתקפה הדרומית נעה בחופשיות רבה מדי ברחבתם של האדומים, כשארבעה כדורים מצאו את הרשת ולניב אנטמן לא הייתה דרך לעצור אותם. לצוות המקצועי היה חשוב לשבח את השוער, שעל אף התוצאה רשם משחק טוב בין הקורות ומנע מהתוצאה להיות עגומה אפילו יותר.

מאור ג'רסי שנקרא להרכב בפעם השלישית ברציפות, על מנת לכפות על חסרונו של ירדן כהן הפצוע, רשם משחק נהדר. בצוות המקצועי החמיאו למגן השמאלי שלא הפסיק לרוץ על כר הדשא והפגין יכולות אתלטיות מעולות, כשהם טוענים שהשחקן עתיד לייצר כאב ראש חיובי למנחם קורצקי בעמדה זו, עם חזרתו של כהן לכשירות.