פאדי זידאן שוחרר מכפ"ס וחתם בהפועל ר"ג

החלוץ, שהתאמן בנפרד מהקבוצה, קיבל פיצוי כספי מהירוקים

גיל לוין
גיל לוין  13.08.19 - 20:15
תחילת כתבה

תפנית בפרשיית המנודים של הפועל כפ"ס: היום (שלישי), הצליחה הנהלת המועדון להגיע לסיכום מול החלוץ פאדי זידאן על שחרורו. בשבועות האחרונים השחקן נודה מהסגל, יחד עם עומר צלישר, ולא הורשו להצטרף למחנה האימונים בפולין והתאמנו בנפרד מהקבוצה. הסיבה לנידוי נעוצה בחוזיהם הגבוהים מדי לטענת הקבוצה.

בינתיים, זידאן מצא בית חדש כשחתם בהפועל רמת גן באמצעות סוכנו רועי דניאל. הפועל כפר סבא העניקה לו פיצוי כספי של 65 אלף ש"ח, שהם שלוש משכורות ומענק עלייה. באשר לצלישר, עדיין לא הגיעו הצדדים לסיכום, כשהשחקן מקווה להמשיך להילחם על מקומו בסגל.

ללא ניצחון בגביע הטוטו, עם שתי נקודות בלבד מתוך 12 אפשריות ובמקום האחרון בבית א' - "אכזבה", היא המילה שמסכמת עבור הפועל כפ"ס את משחקי ההכנה, שהסתיימו אמש (שני) באצטדיון דומם בקריית שמונה, אחרי ההפסד 3:1 לשחקניו של האקס, מסאיי דגו.

"יש תחושת פספוס גדולה, יכולנו לעשות מזה יותר", אמרו בצוות המקצועי ובאותה נשימה גם טענו שהמשחקים לא מעידים בשום אופן על הקבוצה שתתמודד בליגת העל בעוד כשבועיים. "עלינו גם אתמול בסגל חסר הכולל הרבה פצועים משמעותיים ויש עוד ארבעה שחקנים לפחות שיחזקו את הקבוצה, כפ"ס תראה אחרת בליגה", הם קבעו.

בכל מקרה, בהנהלת המועדון יצאו עם מסקנה אחת ברורה - אין מנוס מחיזוק רציני. בקבוצה זקוקים לשחקן שיהיה שובר שוויון. כפ"ס תקווה לצרף עוד לפני פתיחת הליגה מספר שחקנים לסגל של אופיר חיים - שלושה שחקנים ישראלים, מתוכם אחד בכיר, וזר חמישי לקישור האחורי.

עוד בגזרת הרכש. אביב סולומון נעדר אמש מהמשחק לאחר שהודיע להנהלה כי לא ימשיך לשחק במועדון ללא חוזה. בצוות המקצועי מאוד מעוניינים לצרף את המגן השמאלי, שהיה חלק משמעותי ממסע ההישרדות ההירואי של מ.ס אשדוד בעונה החולפת, אך נכון לרגע זה המו"מ מולו תקוע בשל מחלוקות בתחום הכספי.

הדפס