חבשי יפתח מול נתניה, שרי עשוי להיות בסגל לראשונה

מכבי חיפה בהכנות לקראת קרב הדירוג בגביע הטוטו ביום שבת. דוס סנטוס יחזור לספסל של בלבול. החלטה לגבי הזר החדש תתקבל בסוף השבוע. התלבטות בין מאיר למאבוקה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  14.08.19 - 10:00
תחילת כתבה

היכולת הטובה של אליסון דוס סנטוס בניצחון על שטרסבורג לא נעלמה מעיני הצוות המקצועי במכבי חיפה, אבל למרות זאת, הבלם הברזילאי ישוב לספסל במשחק בשבת מול מכבי נתניה במסגרת משחקי המיקום בגביע הטוטו.

לאחר שנעדר במשחק הליגה האירופית מול שטרסבורג, עאיד חבשי ישוב להרכב, כשרז מאיר מקבל עדיפות בשלב זה על חשבון ארנסט מאבוקה. אתמול לא תרגל המאמן הרכב, אבל נדמה כי אחרי תקופה בה סאן מנחם לא נספר המגן הוא האופציה הטובה ביותר של מרקו בלבול כרגע, והוא יקבל את חולצת ההרכב.

צ'ארון שרי ינחת בארץ רק ביום חמישי אחרי שקיבל מספר ימי חופש על מנת להתארגן ולחזור עם זוגתו לארץ. בלבול היה רוצה להעניק לשרי כמה דקות במשחק הקרוב, אבל החשש מפציעה של השחקן שלא עבר מחנה אימונים ועוד לא נמצא בכושר, עשויה לגרום למאמן לחכות איתו עוד קצת. ההחלטה בכל אופן תתקבל רק בסוף השבוע.

אחרי שאתמול ערכו אימון כפול, שחקני חיפה קיוו שהמאמן יוותר על אימון כפול גם מחר, אבל נכון להבוקר הוחלט להשאיר את התוכנית המקורית.

במשחק האימון בשבת האחרונה מול באקה אל גרביה מליגה א', תרגל המאמן קו של רביעיית הגנה אבל אחרי המחצית הראשונה שהסתיימה בתיקו 0:0, חזר למערך של שלושה בלמים, מערך שעבד טוב והירוקים כבשו שלושה שערים, שניים מהם של מוחמד עוואד שמצפה לשחק יותר. לקראת המשחק בשבת, המאמן טרם החליט אם לפתוח עם ירדן שועה וניקיטה רוקאביצה או לשלב את עאווד משריקת הפתיחה במקום אחד החלוצים.

הדפס