1.5 מ' ש"ח בעונה: בית"ר מצאה ספונסר חדש

"מילניום" תפרסם על חולצת הצהובים. קינדה ייעדר מול ב"ש

תומר לוי
תומר לוי  15.08.19 - 15:35
תחילת כתבה

זה אמנם לא מוקדמות ליגת האלופות ולא מוקדמות הליגה האירופית, אבל ביום ראשון הקרוב בית"ר ירושלים תעמוד בפני האתגר המשמעותי הראשון שלה העונה, כשתפגוש את ב"ש בחצי גמר גביע הטוטו. הבוקר (חמישי), רוני לוי החל לתרגל את ההרכב שיפתח בהתמודדות, כשהמטרה היא להכשיר את כולם ולעלות עם ההרכב החזק ביותר שעומד לרשותו.

מבחינת החלק הקדמי, גדי קינדה ושלומי אזולאי לא התאמנו באימון הקבוצה היום והם ככל הנראה ייעדרו מהמשחק. אנתוני וראן צפוי להחליף את החלוץ בחוד, כשגם עלי מוחמד ומיכאל אוחנה צפויים לחזור ל-11. בחלק האחורי, טל בן חיים חזר לאימונים חלקיים והמטרה היא להגביר בהדרגה את האימונים במהלך שבוע הבא במידה ולא ירגיש כאבים.

אנטואן קונטה ימשיך בעמדת הבלם גם הפעם, כשלצידו שי קונסטנטין ומקס גרצ'קין, שחזר להתאמן כרגיל, יפתחו כמגנים. בית"ר מכרה כבר כ-3,000 כרטיסים למשחק וההערכה היא שיחד עם אוהדי ב"ש ניתן יהיה להגיע לעשרת אלפים צופים שימלאו את האיצטדיון. במקביל, נמשכים החיפושים אחר מועמדים זרים לתפקיד הבלם, כשנראה כי ההחלטה תיקח לפחות עוד מספר ימים.

בתוך כך, בית"ר מצאה ספונסר ראשי חדש ותיקרא מהיום בית"ר "מילניום" ירושלים. מילניום זו חברת לוגיסטיקה מהמובילות בעולם כיום, שקיימת למעלה מ-20 שנים. כחלק מהסכם החסות יתנוסס לוגו החברה ברדמת החולצות של שחקני בית"ר וכן על חולצות שיירכשו ע"י האוהדים, כשבתמורה החברה תעביר מיליון וחצי ש"ח בעונה הקרובה עם אופציה להגדלה בעונה הבאה. משה חוגג אמר: "מילהיום היא קבוצה גדולה ונחשבת בתחומה, אנחנו שמחים על החלטתה להצטרף למשפחת בית"ר ירושלים. היא תהנה מחשיפה אדירה".