"בית"ר ירושלים רוצה לשוב להיאבק על כל התארים"

רוני לוי צפוי להעמיד הרכב חזק שיכלול את אוחנה, פלומן וגרסיה. "הרכב ב"ש לא מעניין אותנו. צריכים לגמור את הסיפור בעצמנו ולהגיע לגמר גביע הטוטו". לה פמיליה יעודדו?

תומר לוי
תומר לוי  18.08.19 - 11:33
תחילת כתבה

בבית"ר ירושלים לוקחים ברצינות את האמירה של משה חוגג מתחילת הקיץ, לפיה המועדון צריך לחזור להתחרות על כל התארים. לקראת חצי גמר גביע הטוטו שיתקיים היום (ראשון), רוני לוי יעלה מול הפועל באר שבע בהרכב החזק ביותר שיעמוד לרשותו.

  • 20:30: בית"ר ירושלים מול הפועל באר שבע בחצי גמר גביע הטוטו, ישיר ב-5SPORT

שחקן בקבוצה אמר לאתר ערוץ הספורט: "אותנו לא מעניין באיזה הרכב תעלה ב"ש, אנחנו צריכים לעשות את העבודה בעצמנו, בטח מול הקהל הביתי בטדי. כולם רוצים לעלות לגמר גביע הטוטו, כי כולם רוצים לעזור לבית"ר לחזור להיות מועדון שנלחם על תארים".

אותו גורם אמר גם כי בקבוצה מקווים לראות את הקהל תומך ומעודד בזמן המשחק. הכוונה היא כמובן לארגון לה פמיליה, שמאז שהכריז על נתק עם הבעלים משה חוגג, לא פעיל במהלך המשחקים.

בקבוצה ממשיכים לחפש בלם זר, על מנת לחזק את חוליית ההגנה. אוראל דגני נמצא עדיין בתמונה אך בעדיפות שנייה שכן בכל מקרה בית"ר לא מוכנה לרכוש את הבלם, אלא אם ישוחרר בחינם או בסכום סימלי מהפועל ת"א.

מבחינת ההרכב למשחק, נראה שהמאמן ישמור על רביעיית ההגנה הקבועה מאז פציעתו של טל בן חיים. אנטואן קונטה יפתח לצד אור זהבי, עם שי קונסטנטין ומקס גרצ'קין באגפים. במרכז המגרש יתמודד רוני לוי עם פציעות לגדי קינדה, שלומי אזולאי ועידן ורד שעבר ניתוח בכף הרגל. על כן ישחקו עלי מוחמד, דן אייבינדר ומיכאל אוחנה. בהתקפה יוצבו פרדי פלומן, לוי גרסיה ואנתוני וארן.

הרכב משוער: איתמר ניצן; שי קונסטנטין, אנטואן קונטה, אור זהבי, מקס גרצ'קין; עלי מוחמד, דן אייבינדר, מיכאל אוחנה; פרדי פלומן, לוי גרסיה, אנתוני וארן