אכזבה בק"ש. "קיבלנו החלטות רעות בהתקפה"

תחושות קשות בקרב הצפוניים. פציעתו של שרידאן לא חמורה

גיל לוין
גיל לוין  19.08.19 - 06:19

תגיות: גביע הטוטו

תחילת כתבה

אחרי שסיימו את שלב הבתים בגביע הטוטו במאזן מוצלח הכולל שלושה ניצחונות והפסד אחד בלבד, בק"ש היו נחושים ללכת עד הסוף במפעל. אך תקוות ומציאות לחוד, ואמש (שבת) הקבוצה הצפונית לא הצליחה להפתיע את ההרכב המשני של מכבי ת"א ואיבדה ב-1:0 את הכרטיס לגמר לאלופה המכהנת.

"האכזבה עצומה" שיתף שי גולן בתחושות, "האמנו בזה שאפשר לנצח את מכבי תל אביב וזה גם כמעט קרה, עם קצת יותר מזל ודיוק היינו מנצחים".

על אף ההפסד, הקשר בן ה-21 שהצטרף לקבוצה לפני חודש ימים מבית"ר ת"א/רמלה, מספר כי התחושה הכללית היא שהקבוצה מוכנה לליגה: "עשינו משחקים טובים. אנחנו מאוד מחוברים ויש תחושה שעונה טובה בפתח". על ההשתלבות שלו בקבוצה אמר גולן: "קיבלו אותי יפה בצוות המקצועי ובקבוצה. אני רוצה ומאמין שזאת תהיה העונה שלי".

בתוך כך, בצוות המקצועי יצאו מאוכזבים מחוליית ההתקפה, שלא הצליחה לייצר שערים. "הייתה תופעה של קבלת החלטות מאוד גרועה", סיפרו כשהם מתכוונים למוחמד שכר שהחמיץ פעמיים ולג'ון רואיז, שהביעו אכזבה מהיכולת שלו אמש. בנוסף, בקבוצה הביעו אכזבה מדז'יוגאס בארטקוס, שהיה האשם העיקרי בשער שק"ש ספגה.

כמו כן, במהלך המשחק החלוץ האירי קיליאן שרידן, נתקל בשוער מכבי ת"א דניאל טננבאום ודימם לא מעט מפציעה כואבת בפה. שרידן שפתח את השפה בשני הצדדים, טופל במועדון על ידי רופא הקבוצה שנאלץ לתפור את הפצעים. הדבר לא ישפיע על כשירותו לליגה.