גמר את העונה: אוחנה קרע את הרצועה הצולבת בברך

בדיקת ה-MRI אימתה את החשש הכבד כי קשר בית"ר ירושלים נפצע בצורה קשה. משה חוגג ניחם: "זה שובר את הלב, אבל אנחנו כאן לצידך. מחכים לך ויודעים שתצא מזה חזק"

תומר לוי
תומר לוי  19.08.19 - 10:55

תגיות: גביע הטוטו

תחילת כתבה

חוסר המזל ממשיך לרדוף את מיכאל אוחנה. קשר בית"ר ירושלים עבר הלילה (בין ראשון לשני) בדיקת MRI שאימתה את החשש כי הפציעה שספג בניצחון על הפועל ב"ש היא אכן קרע ברצועה הצולבת. המשמעות: אוחנה גמר את העונה.

כבר במהלך מחצית המשחק ירדו כל ראשי המועדון: הבעלים משה חוגג, היו"ר אלי אוחנה והמנהל המקצועי יוסי בניון, לחדר ההלבשה ונכנסו לבדוק את מצבו של הקשר, שבכה מתסכול לפני שפונה לבית חולים שערי צדק, שם כאמור התקבלה התוצאה המרה. משה חוגג התקשה להסתיר את הכאב ואמר לאוחנה: "זה שובר לב, אבל אנחנו כאן לצידך לאורך כל תקופת השיקום, בכל מה שתצטרך. אנחנו מחכים לך ויודעים שתצא מזה חזק. הבריאות שלך היא החשובה כרגע, ותתמקד בה".

כעת, נראה שהצוות המקצועי ידרוש שחקן נוסף על מנת לחזק את הסגל, בנוסף לבלם ולמגן השמאלי שאמורים להצטרף. אמש אמרו במועדון: "זו מכה קשה. יש סביבו קונצנזוס גם מבחינת האוהדים וגם מבחינת השחקנים. הערך המקצועי שלו לקבוצה הוא בלתי מבוטל. ספק גדול מאוד אם נוכל למצוא מישהו ברמה שלו".

לצד הפציעה של אוחנה, מצפה לרוני לוי בעיה נוספת במרכז ההגנה: אור זהבי הורחק, מה שמשאיר אותו במשחק פתיחת העונה (מול אותה הפועל ב"ש) ללא אף בלם טבעי. למרות שהגביר את קצב האימונים, טל בן-חיים עדיין אינו כשיר ולא ברור מתי, אם בכלל, ישוב לאימונים מלאים.

לאור כל זאת, מי שאמורים לפתוח במרכז ההגנה ביום ראשון הקרוב הם אופיר קריאף ואנטואן קונטה. זהבי ספג ביקורת על ההרחקה מגורמים במועדון  שאמרו: "אור איבד את הראש לדקה וחבל, הוא היה חייב להגיב באחריות". לאור הבעיה, בירושלים ימשיכו בנסיונות להחתים בלם זר, אך ספק אם יוכלו לרשום את אותו רכש עד יום ראשון.

בבית"ר מרוצים מאוד מהדרך בה משחקת הקבוצה, תחת רוני לוי ויוסי בניון: "ככה בדיוק חוגג רצה לראות את בית"ר ירושלים, קבוצה שכיף לראות אותה משחקת כדורגל. ברור שבליגה זה יהיה סיפור שונה, אבל בהחלט היה כיף לראות את זה", אמר גורם בכיר במועדון. מי שהצטרפו לחגיגה הבית"רית אמש היו האוהדים מארגון "לה פמיליה", ששבו לעודד במהלך המחצית השנייה עם תפאורה יפה שכללה דגלי פריסה.