ארמנדו קופר על סף סיכום. בלטקסה הצטרף

פרסום ראשון: בני יהודה מתחזקת. הקשר יעבור ממכבי פ"ת

תומר לוי
תומר לוי  19.08.19 - 12:57
תחילת כתבה

בני יהודה ממשיכה לחמש את הסגל לקראת המשך המאבקים באירופה ופתיחת ליגת העל. זמן קצר אחרי שהודיעה כי המגן מתן בלטקסה הושאל ממכבי תל אביב, כפי שפורסם לראשונה כאן, לאתר ערוץ הספורט נודע עוד כי גם ארמנדו קופר על סף סיכום במועדון. קשר נבחרת פנמה שיחק אשתקד במכבי פ"ת ומחזיק בחוזה לעונה נוספת אצל הלוזונים, אבל הוא לא מעוניין לשחק בליגה הלאומית, ובני יהודה מוכנה לשלם פיצוי כספי כדי לצרפו.

בחזרה לרכש שכבר הפך רשמי. בלטקסה הושאל לכתומים לעונה אחת אחרי שהאריך את חוזהו בעונה נוספת עם הצהובים, אצלם הוא חתום לשנתיים נוספות. במועדון מקווים להספיק לרשום אותו לצמד המשחקים מול מאלמו בפלייאוף הליגה האירופית כאשר לפי הסיכום בין המועדונים, המגן הושאל לעונה בחינם כאשר אם הקבוצה תעפיל לשלב הבתים, הצהובים יקבלו 80 אלף ש"ח.

אגב, בבני יהודה מצאו טיסה לקופנהגאן ומשם תמשיך בקבוצה באוטובוס מדנמרק למאלמו שבשבדיה. המשחק הראשון בחוץ ייערך ביום חמישי והגומלין שבוע לאחר מכן באצטדיון המושבה כשיוסי אבוקסיס ושחקניו יקוו להעפיל לשלב הבתים.

עוד לפני כן, בני יהודה תתארח הערב (שני, 19:00) באשדוד למשחק על המקום החמישי בגביע הטוטו. אבוקסיס יעלה הרכב משני כאשר כל ההרכב הראשון לא יהיה בסגל ויערוך בנפרד אימון ואסיפת וידאו.