"משפתי הוכיח שהוא ראוי להחליף את ג'ראפי"

באשדוד מרוצים מהשוער וזועמים על השיפוט מול בני יהודה

גיל לוין
גיל לוין  20.08.19 - 07:15
תחילת כתבה

בניגוד לעונות הקודמות בהן בעיקר נלחמה על חייה, מ.ס אשדוד יכולה סוף סוף להיות אופטימית ולהסתכל למעלה. חמישה ימים מפתיחת העונה, הדרומיים סיימו את משחקי גביע הטוטו בטעם מתוק עם ניצחון בפנדלים 2:4 על בני יהודה, אחרי תיקו 1:1, שסידר להם את המקום החמישי.

לא מעט אקשן היה במשחק, ובעיר הנמל הרגישו שפעם נוספת קופחו בגדול. לטענתם, בני יהודה חגגה שער שנוי במחלוקת, פנדל לא נשרק לטובתם ושליפת כרטיס אדום לרוני אוואט שהורחק על מילים מיותרות כשאמר לשופט זיו אדלר: "תן ליוסי אבוקסיס את המשרוקית".

למרות זאת, יש מחמאות והרבה. במועדון מרגישים מוכנים לליגת העל, כשהם מרוצים ממסע רכש מוצלח ומספרים על חדר הלבשה חזק, מגובש ובריא. מי שהפך לגיבור הערב כמובן היה רועי משפתי, שהדף את הפנדל הרביעי של יקיר שאול והמשיך להוכיח שיש על מי לסמוך בין הקורות.

"היה חשש להיפרד מג'ראפי", סיפרו בצוות המקצועי על התחושות בעת הפרידה מיואב ג'ראפי שיצא בהשאלה להפועל ת"א וההחלטה להעניק למשפתי את אפודת השוער ראשון. "אבל רועי הוכיח את עצמו גם במהלך העונה החולפת כי הוא ראוי כשהחליף את יואב בזמן שנפצע ואנחנו מאמינים שיוכיח גם העונה שלא טעינו".