יונתן כהן: "זה לא הכדורגל שאנחנו רוצים"

איביץ' לאחר ה-2:0 של מכבי לבית"ר: "טעות אחת הכריעה הכל"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  24.09.19 - 22:44
תחילת כתבה

האלופה איבדה את התואר הראשון העונה: אחרי שתי זכיות רצופות, מכבי תל אביב הפסידה את גביע הטוטו, לאחר שנוצחה הערב (שלישי) 2:0 על ידי בית"ר ירושלים במשחק הגמר. השחקנים של ולדימיר איביץ' ספגו את שני השערים הראשונים העונה בכל המסגרות בישראל, בדקות האחרונות של ההתמודדות, והאכזבה ניכרה על פניהם בסיום.

"היינו מאוד מבואסים", הודה בסיום יונתן כהן. "חלק מהמטרות של קבוצת כדורגל היא לזכות בכל התארים, אבל לפעמים מפסידים. אין לי ספק שנדע להתאושש ונבוא בשבת כדי לנצח. אנחנו לא משחקים את הכדורגל שאנחנו רוצים, זה בטוח. בשנה שעברה הלך לנו טוב וצברנו ביטחון, העונה זה הולך יותר קשה, ונקווה להשתפר".

"זה היה משחק של 50:50", אמר בסיום מאמן מכבי, ולדימיר איביץ'. "עשינו טעות קריטית אחת לפני הסיום, הם הבקיעו וכל הכבוד להם. זה הכדורגל. אנחנו נעבוד כדי להשתפר, ואני מקווה שבשבת תראו מכבי ת"א אחרת".

באשר לחלקו בהפסד, ענה איביץ' בצורה אופיינית: "בטוח שעשיתי טעויות, כשלא מנצחים אז המאמן טועה. אני צריך לנתח את הדברים. חשוב לזכור שגם בעונה שעברה לא היה לנו קל, אמנם לקחנו את האליפות בפער גדול, אבל כל משחק הוא קשה". אגב, בסיום המשחק, קרא הכרוז לשחקנים לבוא לקבל את המדליות. איביץ' והצוות לא הבינו שגם הם צריכים לעלות, ולכן נעדרו מהטקס.