כפ"ס פותחת עונה: פוצ'יבה יערוך בכורה

הירוקים מול נתניה בגביע הטוטו. ישראלי סובל מקרע בשריר

גיל לוין
גיל לוין  07.08.20 - 12:22

תגיות: גביע הטוטו

תחילת כתבה

הפועל כפר סבא ערכה הבוקר (שישי) אימון אחרון לקראת משחקי גביע הטוטו שיפתחו מחר באופן רשמי, כשהירוקים יפגשו את מכבי נתניה באצטדיון היהלום. במהלך האימון המסכם שוחח עידן שום, מי שמשמש כנציג הבעלים, עם שחקניו ולקראת גביע הטוטו הדגיש: "אני מאמין בסגל הקיים. עבור המועדון כל משחק חשוב החל ממחר ובמשחקי הליגה שיבואו". שום הביע אמון בסגל הקיים, אך הוסיף כי בהמשך יצורפו שחקנים נוספים שיצרו עומק ויחזקו את הסגל.

כמו כן, עמיר תורג'מן יאלץ להתמודד עם סגל חסר כשהשוער איתמר ישראלי סובל מקרע קטן בשריר הארבע ראשי. מתן זלמנוביץ, שהצטרף הקיץ, יפתח בין הקורות של הירוקים. כמו כן גם המגן מאור ג'רסי מתח קלות את שריר המפשעה ובספק למשחק.

"עדיין חסרים לנו שחקנים אבל אנחנו רוצים להגיע ולעשות את העבודה כמו שצריך, כשבנתיים הסגל מתגבש ונבנה", סיפר עמיר תורג'מן, "זה משחק שאפשר לראות שחקנים ולהתרשם מהם והזדמנות טובה לפתוח ברגל ימין".

"בסופו של דבר אנחנו רוצים להגיע למקומות 6-8 העונה אבל זה עדיין מוקדם כי יש לא מעט שחקנים שעדיין לא הצלחנו להביא ואנחנו בדרך. יקח עוד שבוע שבועיים עד שנסגור את הסגל. נביא שחקנים שיעשו את ההבדל ונהיה באמצע הטבלה ומעלה".

בן רייכרט שהגיע בינואר האחרון והחליט להישאר במדים הירוקים עונה נוספת סיפר: "עשינו הכנה טובה מאוד. אמנם הסגל עדיין לא התגבש לגמרי אבל אנחנו נרגשים לקראת העונה הקרובה ונקווה לעשות אותה כמו שצריך. נרצה להגיע כמה שיותר גבוה בטבלה. ברמה האישית אני מרגיש פה כמו בבית כיף לי פה, האנשים טובים וזה מרגיש כמו חממה".

ברמת ההרכב, ת'ורגמן ימשיך גם העונה עם אותה רביעיית ההגנה שמורכבת מהמגנים אביב סולומון וטום שלח שעשו עונה נהדרת, ובמרכז ההגנה טל מכלוף וסודיק אטנדה.

בחוליית הקישור ג'ורג' פוצ'יבה ירשום הופעת בכורה וישתף פעולה עם בן רייכרט, כשעדיין קיימת התלבטות בין טריקו גטהון לעומר בראמי. בכל מקרה לקראת השבוע העמוס, צפוי קפטן הקבוצה, עומר פדידה, לפתוח על הספסל.

הרכב משוער: מתן זלמנוביץ'; טום שלח, טל מכלוף, סודיק אטנדה, אביב סולומון; טריקו גטהון (עומר בראמי), בן רייכרט, ג'ורג' פוצ'יבה; בן חיון, לוואגה קיזיטו ואמאדו סוקונה.