ג'ראפי דרש מאשדוד: "תנו לי לשחק בחדרה"

אופטימיות בנוגע למעבר השוער. פלקושצ'נקו יערוך בכורה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  07.08.20 - 15:25

תגיות: גביע הטוטו

תחילת כתבה

הפועל חדרה ערכה היום את האימון המסכם לקראת פתיחת גביע הטוטו. מחר (שבת) תפגוש הקבוצה של שרון מימר את מכבי פתח תקווה במושבה. לרשותו של המאמן יעמוד סגל כמעט מלא. מקסים פלקושצ'נקו שהגיע ממכבי חיפה ורשם שני אימונים יקבל דקות ראשונות במדים האדומים.

הקשר מחוף השנהב, יא יא מלאדג'ה והקיצוני הברזילאי, גוסטבו מרמינטיני ירשמו גם הופעות ראשונות. הקמרוני, רודריגו בונגונגי עדיין לא השלים שבועיים בבידוד. שחקנים נוספים שיערכו הופעת בכורה: עומר לקאו, שובל גוזלן, ריף מסיקה, ירדן כהן, נועם כהן, תמיר גלזר, דור מוסקוביץ' ודור נחמני.

בתוך כך, השוער, יואב ג'ראפי לא יטול חלק במשחק מחר מאחר וטרם חתם על חוזהו. ג'ראפי נתקל בקשיים, מכיוון שמ.ס. אשדוד דורשת את התשלום מהפועל תל אביב ולא אישרה לשוער לחתום בחדרה. ג'ראפי שוחח עם הנהלת אשדוד ודרש לקבל אישור על מנת לשחק בחדרה. מהמועדון מהשרון ימתינו לפתיחת השבוע ואם השוער לא יקבל שחרור, רובי לבקוביץ' או עומרי גלזר יצטרפו.

בחדרה אופטימיים בנוגע להמשך דרכו של יואב ג'ראפי. במשחק נגד מכבי פתח תקווה יעמוד בין הקורות עדי טבצ'ניק שהצטיין במשחקי הפלייאוף התחתון.

היועץ המקצועי אורן גולן העביר מסר: "מחר אנחנו פותחים עונה בגביע הטוטו. אני בטוח שהצלחתם להבין איזה קיץ קשה עבר עלינו, וכמה קשה התאמצנו על מנת לבנות קבוצה טובה שתוכל להמשיך לייצג את העיר ואתכם בכבוד. המאמן שרון מימר ואני התאמצנו לבנות קבוצה איכותית ואטרקטיבית, אבל על התוצאות לאף אחד אין ערבון. מה שבטוח הוא שיש ציפיות, ובצדק, כי עם שחקנים כמו פלקוצ'נקו, לקאו, ג'רפי, מסיקה, גוזלן, צעירים מוכשרים כמו גלזר, נועם כהן, מוסקוביץ ונחמני, עם שחקני בית שהם לב כמו מנשה, אברמוב ואסי, עם שחקני נשמה כמו דייא ורבאח שהפכו לחלק מאיתנו וכמובן שעם זרים שאמורים להיות טובים, חייבות להיות ציפיות.

אבל זה גם המקום והזמן לומר תודה לכל מי שנמצא לרוב מאחורי הקלעים, ועושה את העבודה הקשה והאפורה כדי שכל זה יוכל לקרות. המנכ"ל אלי דגני שרץ 24 שעות ביממה ודואג להכל, המנהל והדבק איציק טפירו שמחבר את כולם, הדובר אסי קוטין שהוא בפועל הרבה הרבה יותר מדובר".

הרכב משוער: עדי טבצ'ניק, דיא לבאבידי, ג'ונתן סיסה, ויסאם רבאח, עבדאללה ג'אבר, תמיר גלזר, עומר לקאו, ריף מסיקה, דור נחמני (דור מוסקוביץ'), גוסטבו מרמינטיני ואסי גומה (שובל גוזלן).