"שבעים מקרבות הישרדות": מ.ס אשדוד מכוונת גבוה

בן שמעון יפתח עונה מול הפועל ת"א בטוטו: "זה חלק מההכנה"

גיל לוין
גיל לוין  07.08.20 - 16:35

תגיות: גביע הטוטו

תחילת כתבה

מ.ס אשדוד השלימה את הכנותיה לקראת משחק גביע הטוטו מול הפועל תל אביב מחר (שבת) באצטדיון הי"א. רן בן שמעון יפתח את עונת 2020/21 עם סגל שמורכב בעיקר משחקני העונה החולפת בתוספת של מספר שחקני נוער ושני זרים חדשים.

"המטרות שלנו הן להיות בחלק העליון של הטבלה, המועדון הזה כבר שבע מקרבות ההישרדות. לכולנו הייתה פגרה קצרה, אלו הנתונים שנצטרך להסתדר איתם, אנחנו בעולם חדש, תנאים שווים לכולם. צריך להסתכל איך מוציאים מזה את הטוב ביותר", סיפר בן שמעון על ההכנות והוסיף: "אולי יגיעו עוד שחקן או שניים אבל כעיקרון זה הסגל איתו נשחק".

"לא הייתה לנו פגרה, התחלנו מלפני שלושה שבועות את האימונים אז גביע הטוטו הוא חלק מההכנה ואני לא מכיר קבוצה שלא רוצה לנצח. צריך למצוא את הקו בין שיפור הקבוצה, לניצחונות".

ברמה המקצועית נראה שהמאמן יפתח עם רביעיית ההגנה שמורכבת מטום בן זקן, מונטארי קמהני, גיל כהן וזוהר זסנו. במרכז השדה פיראס אבו עקל וחמודי כנעאן שהאריכו את חוזיהם השבוע יקבלו גם הם את חולצת ההרכב.

הרכב משוער: רועי משפתי; טום בן זקן, גיל כהן, מונטארי קמהני, זוהר זסנו; פיראס אבו עקל, רועי גורדנה, חמודי כנעאן; סמואל אלאבי, שלומי אזולאי, דין דוד (יעקב בריהון).