עידן ורד: "אני שואף לצאת לחו"ל"

קשר בית"ר מבוקש באפואל ניקוסיה וממתין להצעה רשמית. הערכה: מתיחה בלבד לגרסיה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  09.08.20 - 08:44

תגיות: גביע הטוטו

תחילת כתבה

בבית"ר ירושלים יצאו מאוכזבים בסיום התיקו נגד בני יהודה (0:0) במסגרת גביע הטוטו, וכעת מחזיקי התואר כבר לא תלויים בעצמם. הקבוצה של רוני לוי הייתה טובה יותר וסבלה מחוסר חדות בחלק הקדמי.

לוי גרסיה, שנכנס במחצית, הוחלף לאחר שלוש דקות בלבד. הקיצוני מטרינדד וטובגו חש בכאבים בשריר הירך האחורי ועל פי ההערכה של אנשי הצוות הרפואי בבית"ר מדובר במתיחה ולא בקרע, מה שיגרום להיעדרות של שבועיים בלבד. בכל מקרה, גרסיה יעבור בדיקה שלאחר תתברר חומרת הפציעה.

אופיר קריאף, שפתח כבלם בשל העובדה שאוראל דגני טרם עבר בבקרה, רשם משחק טוב, בעוד טל בן חיים ואור זהבי לא שותפו והאחרון אף עשוי לעזוב. השוער, איתמר ניצן המשיך את כושרו הנהדר מהעונה שעברה ורשם שתי הצלות אדירות. המגן השמאלי, אורי מגבו רשם הופעה טובה והיה פעיל מאוד בחלק הקדמי.

רוני לוי סיכם את המשחק: "ראשית התוצאה מאכזבת. רצינו מאוד לנצח ואני חושב שעשינו את המקסימום. הגענו למספיק מצבים, ולמצבים של פס אחד לפני הגול, אבל לא היינו מספיק מדוייקים ומרוכזים, חבל. מצד שני, היו דברים טובים ואני לוקח בחשבון שאנחנו עדיין בשלבים הראשונים של ההכנה".

"זאת תקופה מאוד קשה לכולם, לא רק לנו", המשיך לוי. "משחקי גביע הטוטו הם סוג של הכנה, כי כשאנחנו מתחילים עונה רגילה אנחנו עושים בדרך כלל לפחות 6-7 משחקי הכנה והשנה עשינו רק אחד ועוד אחד בינינו ככה שזה לא מספיק. אז כמשחק הכנה זה היה מצוין מלבד התוצאה שנורא מאכזבת".

בצל הרצון של בית"ר ירושלים להתחזק, היא עשויה לאבד את אחד הסמלים הגדולים שלה, עידן ורד, שמבוקש באפואל ניקוסיה הקפריסאית וממתין להצעה רשמית. הישראלי בן ה-31 כבר שיחק בסרביה ובארה"ב, אך הוא לא ויתר על החלום האירופה. לערוץ הספורט אמר: "אני שואף לצאת לחו"ל, אבל אעזוב רק להצעה שלא אוכל לסרב לה. אני אוהב את בית"ר וטוב לי פה".

המאמן התייחס לרכש: "גם דגני, גם אורן ביטון וגם גליאופילו האסלביינק שחקנים איכותיים שאני בטוח שיכולים לעזור לקבוצה, לשדרג אותנו ולקפוץ מדרגה".

לקראת המשחק בשלישי נגד הפועל תל אביב אמר: "אין לנו יותר מדי זמן לנוח, רק שלושה ימים וכבר להיות מוכנים למשחק הבא. אנחנו מודעים לחשיבות של המשחק ונעשה את המקסימום כדי לנצח".