"אמרתי את שלי, אין טעם לעסוק בהפועל עוד"

דגני "ברח" כשנשאל על האקסית. על הבכורה בבית"ר: "היו פרפרים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.08.20 - 23:20
תחילת כתבה

כשבית"ר ירושלים והפועל ת"א נפגשות, בטח אם זה מגיע ימים ספורים אחרי עסקת ענק בין היריבות הוותיקות, אנחנו מצפים לפחות לכדורגל שמח ומלא מצבים, אם לא לחגיגת שערים של ממש. בפועל, למרות הבלחות של הירושלמים פה ושם, קיבלנו הערב (שלישי) 0:0 די משמים בטדי, אשר בסופו החבורה של רוני לוי נותרה אחת הקבוצות הבודדות שעדיין לא כבשה שער זכות בגביע הטוטו.

בהיעדר הכדורגל, סיפורו של אוראל דגני היה זה שתפס את אור הזרקורים. הבלם, שרק בימים האחרונים הושלמה העברתו מחודורוב לבירה, פתח בהרכב של הירושלמים והפגין יציבות בחלק האחורי. "משחק ראשון בבית"ר? זה היה מוזר ומרגש", אמר הבלם בסיום. "נכנסתי ישר לקצב, דווקא מול הפועל ת"א. היו קצת פרפרים בהתחלה, אבל ממשיכים במשחק".

"חלוקת ההוראות והמנהיגות זה באופי שלי, אני מנסה לעשות את זה גם בבית"ר, מקווה שאצליח", המשיך דגני. "היה כיף ללבוש פעם ראשונה את המדים ולשחק בבית"ר, זה משהו מיוחד. הפועל? סיפרתי מספיק, אין טעם לעסוק בזה עוד. נהניתי בהפועל, היה לי טוב, אבל עכשיו נכנסתי לאתגר חדש בבית"ר. חיזוק? אני מאמין שנתחזק במספר עמדות, אבל יש פה שחקנים מאוד מוכשרים. אפשר לעשות עונה טובה מאוד, עוד מוקדם להצהיר אבל אנחנו לסיים גבוה בטבלה".

"לא היה משחק מספיק טוב", הוסיף רוני לוי בסיום. "שיחקנו נגד יריבה שצופפה, היה לנו קשה למצוא פתרונות. במחצית השנייה הרמנו קצת הילוך, הגענו לכמעט חצאי מצבים - אבל זה לא מספיק. אנחנו בתקופה של תחילת עונה, לפעמים לוקח זמן להיכנס לקצב הנכון".

"היו הרבה דברים שלא הייתי מרוצה מהם, אבל היו גם דברים טובים", ניתח מאמן בית"ר ירושלים. "מבחינה טקטית עמדנו טוב, הייתה מחויבות קבוצתית. אני חושב ששלטנו במשחק, בלי להסתכל על החזקת הכדור, אבל היינו פחות מדוייקים וחדים בחלק הקדמי. זה טבעי בתקופה הזו של השנה, בעוד שבוע-שבועיים נשתפר בעניין הזה".