הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אבו יונס לשחקני סכנין: "תיזהרו משכטר, הוא צולל"

בקבוצה מהמגזר נערכים לגמר גביע הטוטו, יו"ר סכנין הדליק: "מכבי ת"א עשתה הכל כדי לא לשחק הערב". אוסמה חלאיילה לא יפתח בשל פציעה, בכורה ללואנדרסון הברזילאי

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  22.08.20 - 10:35

תגיות: גביע הטוטו

בני סכנין תארח הערב (שבת) את מכבי תל אביב לגמר גביע הטוטו ותנסה לזכות בתואר השני בהיסטוריה שלה לאחר הזכייה בגביע המדינה ב-2003/4. בקבוצה מהמגזר לא מקלים ראש ביריבה בעקבות הפרסומים כי תגיע בהרכב חסר. גם לסכנין יש רשימת חיסורים: מארון גנטוס ואיקוום אוטין (קורונה), מוטי ברשצקי ויזן נאסר (לא עברו בבקרה) ובהג'את בשיר (מושעה).

החלוץ אוסמה חלאיילה שמבוקש במכבי חיפה וכבש בשני המשחקים האחרונים, לא יפתח ב-11 בעקבות פציעה במפשעה, אך יהיה בסגל. מוטי מלכה שלא שותף נגד עירוני ק"ש צפוי לפתוח בהרכב. הקשר דניאל טוויזר עשוי לפתוח במרכז ההגנה בשל חיסורם של גנטוס ונאסר. הקשר הברזילאי לואנדרסון צפוי לרשום הופעת בכורה בהרכב. הבלם הקולומביאני אוסבלדו הנריקס צפוי לפתוח על הספסל.

יו"ר בני סכנין מוחמד אבו יונס שוחח עם השחקנים לפני המשחק וניסה להדליק אותם: "מכבי תל אביב עשתה הכל כדי לדחות את המשחק, במנהלת החליטו לא לדחות ועכשיו הדברים תלויים בנו". היו"ר המשיך: "זכייה בגביע הטוטו תתן כבוד לשחקנים, לצוות המקצועי ולמועדון כולו. בנוסף גם הכנסה יפה". הנהלת סכנין הבטיחה מענקי זכייה לשחקנים.

אבו יונס נתן גם דגשים מקצועיים: "נסו ללחוץ את מכבי תל אביב ותיזהרו מאיתי שכטר, הוא צולל ברחבה".

הרכב משוער: מחמוד קנדיל, עלי עותמאן, חסן חילו, סארי פלאח, דניאל טוויזר, איהאב שאמי, איהאב גנאיים, לואנדרסון, עטאא ג'אבר, אמרי וולשמן ומוטי מלכה.