הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

המשחק בין נתניה לבית"ר יתקיים כמתוכנן

כל השחקנים שליליים, כולל מלדה וג'אבר, שיישארו בבידוד

גיל לוין
גיל לוין  22.08.20 - 14:14

תגיות: גביע הטוטו

יונס מלדה וכארם ג'אבר, שאובחנו אמש כחיוביים בבדיקת קורונה, קיבלו יחד עם כל שחקני מכבי נתניה תשובות היום (שבת) שיצאו שליליות לנגיף. נתניה תפגוש הערב (21:00) את בית"ר ירושלים למשחק במסגרת קרבות הדירוג בגביע הטוטו, והקבוצה הודיעה שהמשחק יתקיים כמתוכנן.

כזכור, לאחר שמלדה וג'אבר יצאו חיוביים, כל שחקני הסגל עברו בדיקה והתוצאות קבעו כי אף אחד מהם לא נושא את הנגיף, ולמרות שהיו ספקות בנוגע לקיום המשחק, מנהלת הליגות הודיעה שבהתאם לשיחות שנערכו לאורך היממה האחרונה בין היו"ר ארז כלפון למשרד הבריאות הוחלט כי "פעילות קבוצת מכבי נתניה בכפוף להמשך שמירה על כללי הבידוד של שחקני הכדורגל תמשך כרגיל למעט שני השחקנים שנמצאו תחילה חיוביים אשר ישארו בבידוד ביתי להמשך בירור של הגורמים הרפואיים".

יו"ר המנהלת ארז כלפון, הודיע: "אני חוזר ומזכיר לקבוצות ולשחקנים את חשיבות השמירה על הבידוד הביתי וכלל הנחיות משרד הבריאות כנגד נגיף הקורונה לרבות כללי ההתנהגות באימונים ובמשחקים וזאת על מנת שנוכל לקיים את המשחקים ולמנוע פגיעה ספורטיבית וכלכלית בקבוצות״

ממכבי נתניה נמסר: "יש משחק!!! לאחר שכל שחקני הקבוצה, הצוות המקצועי והצוות המסייע יצאו שליליים בבדיקות הקורונה שנערכו אתמול במשרדי המועדון, יתקיים הערב המשחק כמתוכנן. לאור הנחיות משרד הבריאות, השחקנים כארם ג'אבר ויונס מלדה יישארו בבידוד ולא יהיו בסגל למשחק היום".

בצד השני, בבית"ר ירושלים חוששים מקיום המשחק מול נתניה. לקבוצה מהבירה מצפה בשבוע הבא משחק באלבניה מול טאוטה דורס במסגרת הליגה האירופית, וישנו חשש משיתוף שחקנים בכירים במפגש גביע הטוטו עם קבוצה שבסגל שלה, כאמור, נמצאו קודם לכן שני שחקנים חיוביים. בכל מקרה, מיכאל אוחנה לא יהיה בסגל של רוני לוי, למרות הרצון בבית"ר להחזיר אותו לעניינים. גם אור זהבי, טל בן חיים ודן איינבינדר ייעדרו.