הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סרדל ומלול פצועים, ביקורת על בוזגלו

לא שקט בהפועל חיפה. מאמן הכושר של הקבוצה נכנס לבידוד

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  22.08.20 - 18:08

תגיות: גביע הטוטו

בהפועל חיפה לא מרוצים מפתיחת העונה. הראשון לבקר היה הבעלים יואב כץ שהפנה אצבע מאשימה כלפיי השחקנים, והשבוע הגיעה שיחת הניעור של המאמן חיים סילבס. בעוד ויליאם אגאדה ורז שטיין שרק הצטרפו הקיץ זוכים למאה ימי חסד, ישנה ביקורת כלפיי אלמוג בוזגלו שפותח עונה שלישית במדי המועדון.

במועדון לא ימהרו לחרוץ את דינו, אבל בהחלט יש רצון לראות שיפור ביכולת. כרגע, הוא נמצא ברוטציה אחרי נס זמיר ושטיין.

בהפועל חיפה עוד רוצים להתחזק. במועדון ממתינים לעידו שחר, אך הוא עדיין לא קיבל את האישור המיוחל ממכבי תל אביב וצפוי לפתוח הערב בגמר גביע הטוטו. לאחרונה הוצע לקבוצה קשר הצהובים, בר כהן (19) שכבש בעונה שעברה חמישה שערים במדי בית"ר ת"א/בת ים. בדומה לשחר, גם הוא בסגל לגמר גביע הטוטו הערב.

בתוך כך, בימים האחרונים האדומים מתאמנים ללא מאמן הכושר שלהם, דני ביבס, ששוהה בידוד, לאחר שאחד מבני משפחתו נמצא חיובי לקורונה.

הפועל חיפה ערכה היום את האימון המסכם לקראת המשחק מחר נגד הפועל חדרה. מיקי סירושטיין שריצה עונש הרחקה ישוב להרכב. חיים סילבס יחזור למערך הקבוע שלו 3-3-4. כמו כן, לירן סרדל, דור מלול ונס זמיר פצועים וכרגע לא בתמונת ה-11.

הרכב משוער: יסמין בוריץ', ירין סרדל, מיקי סירושטיין, גיא משפתי (עידו לוי), רז נחמיאס, גל אראל, סער פדידה, תומר אלטמן, רז שטיין, אלמוג בוזגלו וויליאם אגאדה.