הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רוני לוי: "מחפשים קשר אחורי, מתרכזים רק בזה"

מאמן בית"ר אחרי נתניה. אטפלד: "יהיה קשה לנצח אותנו העונה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.08.20 - 23:32

בית"ר ירושלים קיימה הערב (שבת) את החזרה הגנרלית האחרונה לקראת משחקיה במוקדמות הליגה האירופית ומשחקי ליגת העל לעונת 2020/21. החבורה מהבירה ניצחה 0:1 את מכבי נתניה וסיימה במקום השלישי את גביע הטוטו, כאשר השער היחיד הגיע בשלב די מאוחר אחרי לא מעט החמצות.

"יש לנו בחמישי אירופה. תרגלנו הרכב כדי שהשחקנים יהיו מוכנים, משחק הכנה מצוין", אמר רוני לוי. "הייתי מרוצה מכמה דברים, והרבה לא. היה לנו חוסר דיוק בתחילת המשחק והשתפרנו ככל שהלך המשחק. אני תמיד רוצה יותר בהכל. אם היכולת תספיק לאירופה? כל משחק בפני עצמו, היריבה אחרת, הכנה אחרת. משחקי חוץ הם תמיד קשים מאוד. נעשה את המקסימום כדי לחזור עם תוצאה טובה".

על נושא הרכש הוסיף המאמן: "אנחנו מחפשים קשר אחורי, בזה מתרכזים כרגע. יכול להיות שככל שהזמן יעבור אז נחשוב ונחפש שחקן אחר. מתמקדים בעמדה הזו כרגע".

ריימונד אטפלד סיכם את המשחק: "לא כל כך שמח מבחינה טקטית, לא התמודדנו מול בית"ר ולא הצלחנו ליצור לחץ. יצרנו מצבים וזה מאכזב. השחקנים עובדים קשה ומנסים לעשות כל מה שהצוות מבקש מהם. ראיתם מול בית"ר שאנחנו יכולים לשלוט וליצור דברים טובים. זה תהליך, זה רק שבוע רביעי וזה דורש קצת זמן, אבל זה הולך לכיוון חיובי. כמה רחוק נתניה תגיע? יהיה קשה מאוד לנצח אותנו".

כובש השער, שלום אדרי, התייחס לגיבוש ולהכנות לאירופה: "אני חושב שמעבר לגול, היה חשוב לסיים במקום השלישי. גם הגול כיף גדול. כל שנייה שלי בבית"ר זה אושר גדול. אני חושב שנשארו מרבית הסגל משנה שעברה, הצטרפו כמה, נתגבש והשמיים הם הגבול. גם אם אשחק 5 דקות אתן את הכל, אני שואף להרכב, כל עוד אני משחק אני בגלגל וזה בסדר. הכנות לאלבניה? התכוננו לנתניה עד היום, ממחר הצוות יכין אותנו כמו שצריך ונבוא מוכנים. הציפיות שלי הן לשחק יותר ממה ששיחקתי בשנה שעברה".