הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דאגה בהפועל ת"א. דן איינבינדר מעורר עניין

קשר בית"ר על המדף. אחי מרדכי הושאל לכפר שלם

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  25.08.20 - 07:57

תגיות: גביע הטוטו

תחילת כתבה

תחושות לא טובות בהפועל תל אביב אחרי ההפסד אמש (שני) למכבי פתח תקווה בדו קרב פנדלים במסגרת משחקי הדירוג בגביע הטוטו. גם מהבחינה הכלכלית האדומים הפסידו 50 אלף שקלים (המקום התשיעי זוכה ל-370 אלף שקלים ואילו המקום העשירי מקבל 320 אלף שקלים), אבל מעבר לכך וחשוב יותר, היכולת היא זו שמטרידה את אנשי המועדון.

הפרצופים של הבעלים מהיציע העידו על חוסר שביעות הרצון מהמשחק החלש של הקבוצה, כשאחד מהם, איציק ניסנוב קם ממקומו והחל להתקרב אל שער היציאה כששריקת הסיום נשמעה והחל דו קרב הפנדלים. בסיום, ניר קלינגר לא הסתיר את תחושותיו והודה: "אני מאוכזב ומודאג מאוד. אנחנו לא מייצרים מספיק מצבים ואנחנו די נרפים בחלק הקדמי, העובדה שכבשנו רק שער אחד בארבעת משחקי ההכנה מטרידה אותי. מקווה שיצטרפו 2-3, ביניהם גם כאלה שכבר נמצאים ועדיין לא בכושר".

ומה לגבי שחקנים חדשים נוספים? לערוץ הספורט נודע כי האדומים גיששו לגבי דן איינבינדר בעקבות המצב הרגיש שלו בבית"ר ירושלים. המכשול העיקרי הוא כמובן חוזהו הגבוה בבירה (כ-300 אלף דולר לפני הקיצוץ הרוחבי של 30 אחוזים), כך שגם אם בית"ר תסכים להשלים את שכרו, להפועל יהיה קשה מאוד לשלם. בנוסף, גם השחקן בשלב הזה רוצה להישאר בבית"ר.

עוד שם שממשיך להיות מעניין הוא של רמזי ספורי. כפי שכבר פורסם כאן בעבר, בהפועל היו שמחים לראות את ספורי חוזר לחודורוב ועוקבים אחר ההתפתחויות שלו מול הפועל ב"ש סביב נושא הקיצוץ בשכרו. כזכור, ספורי עדיין לא הגיע להסכמה על תנאי השכר המקוצצים שלו ואף הוצא מהסגל במשחק מול מכבי חיפה. לגבי אדי גוטליב, שכבר סיכם במועדון ואז ניתק קשר - לפי גורמים שקרובים למועדון, עדיין לא אמרו נואש לגביו.

בתוך כך, הבלם הצעיר, טום אחי מרדכי, שלאחרונה האריך את חוזהו בהפועל ת"א, הושאל לעונה אחת להפועל כפר שלם.