הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רוני לוי: "יש עוד כמה מהלכים לבצע בקיץ"

מאמן ב"ש דיבר לקראת אשדוד: "מרוצה, אך לא סיימנו המלאכה"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  14.07.21 - 17:00

הפועל באר שבע תפתח מחר (חמישי) את עונת 2021/22 באופן רשמי כשתפגוש את מ.ס אשדוד בגביע הטוטו. איתן טיבי ואיאד אבו עביד יערכו הופעת בכורה במדים האדומים, כאשר לגבי דור מיכה צפויה להתקבל החלטה במהלך היום. דוידה פטרוצ'י לא יכלל בסגל, כמו גם חאתם עבד אלחמיד ואביב סולומון הפצועים.

המאמן רוני לוי ערך את מסיבת העיתונאים לקראת ההתמודדות ואמר: "אני אישית מאוד מתרגש להתחיל את העונה, עם הרבה מוטיבציה עם אלונה וכל השדרה. יש רצון להתחיל את השנה, עשינו הרבה שינויים והבאנו הרבה שחקנים שרצינו. לא סיימנו את המלאכה, אני מרוצה מאוד מהשחקנים שהגיעו ובטוח שתהיה לנו קבוצה טובה מאוד. הרצון הוא להיות תמיד קבוצה דומיננטית, מחויבת טקטית, מתקיפה... הכי חשוב גם מנצחת, זה מה שאנחנו רוצים. עובדים קשה מאוד, הצוות אני והשחקנים רוצים כדורגל של קבוצה חיובית וכדורגל שמח של קבוצה מנצחת, אני בטוח שנהיה קבוצה כזו".

על השינויים בסגל והתיאום בין השחקנים הוא הוסיף: "אם הקבוצה טובה ואתה ממשיך, יש יתרון מסוים. כשעושים הרבה מאוד שינויים לפעמים לוקח זמן, יש תהליכים שדי טבעיים לחבר חברתית, מקצועית, התנהלותית. זה לוקח זמן, רוצים שיהיה כמה שיותר קצר. השתדלנו להביא גם שחקנים מנוסים שיכולים להוסיף לנו משהו, מקווה שנעשה את הדרך הכי מהר שאפשר".

"גם כשלא אני הבאתי את השחקנים היו ציפיות מהבעלים, התקשורת והקהל. אני כאיש מקצוע ושחקן לשעבר חושב שאת הלחץ הגדול ביותר אני מפעיל על עצמי. תמיד הציפיות שלי מעצמי והקבוצה גדולות וגבוהות גם עכשיו. טרנר? הקהל פה זה באמת וואו, עברתי קבוצות עם קהלים גדולים, עברנו תהליך והיה חיבור טוב עם הקהל שעזר לנו להגיע לאירופה ולפלייאוף. אני בטוח שיש לו משקל חשוב. נקווה לשמח אותם כמה שיותר".

כשנשאל מה עוד חסר לו, אמר: "עובדים על זה 24 שעות, הצוות ואני. יש לנו עוד כמה מהלכים לעשות, מאמין שבשבועיים הקרובים יסתיים. אשדוד? המשחק הוא גם סוג של הכנה לליגה, וחשובה מאוד לאירופה, זה משחק רשמי עדיין. אם אתה לוקח את התואר, יש שמחה גדולה ואושר גדול, כך שתמיד יש רצון ומחויבות לנצח כל משחק".

גם מיגל ויטור דיבר במסע"ת: "מחכים לעונה לעשות טוב יותר מהעונה שעברה. יש שחקנים עם יותר ניסיון, יודעים מה צריך לעשות כדי לנצח. אנחנו בונים קבוצה טובה יותר כדי לעשות עונה טובה מהקודמת. מועדון כמו ב"ש, שהוא מועדון גדול, צריך לשחק כל משחק במטרה לנצח. כל משחק אנחנו רוצים לנצח באירופה, נראה לאן אפשר להגיע".