הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יוצאים לדרך: המשימה הראשונה של אשדוד

בן שמעון וחניכיו יארחו את ב"ש. אינברום וסבג יפתחו

גיל לוין
גיל לוין  15.07.21 - 13:17

תגיות: מ ס אשדוד

לאחר שנפרדה משחקני מפתח משמעותיים כמו דין דוד, רועי גורדנה ושלומי אזולאי, ועם סגל שרחוק מלהיות מושלם וכולל בין היתר 4 שוערים ו-8 שחקנים זרים, מ.ס אשדוד תערוך הערב (חמישי) ניסוי כלים ראשון כאשר תארח את הפועל ב"ש למשחק הראשון בגביע הטוטו. כל זה, רגע לפני שהם ממריאים לאזרבייג'ן אל "הדבר האמיתי" - המפגש מול קרבאח האזרית במוקדמות הקונפרנס ליג.

מדובר בהזדמנות חשובה עבור רן בן שמעון לעשות סדר בסגל שלו ולתרגל את שחקניו, אך לצערו הוא יאלץ להתמודד עם לא מעט חוסרים. כזכור, טימותי אוואני עדיין מתאושש מפציעה בשריר הירך האחורי ועל אף שלקח חלק באימון המסכם הוא צפוי לנוח, כאשר גם פאהד באיו וחמודי כנעאן לא כשירים במאת האחוזים ולא צפויים לשחק דקות ארוכות. מי שבטוח יעדרו הם שלו הרוש ועוז בילו הצעירים אשר ירצו עונש הרחקה זכר משחקי גביע הנוער.

בתוך כך, המאמן עתיד להעניק את הקרדיט לשחקנים החדשים שהצטרפו כאשר אור אינברום ונאור סבג שהגיעו ממכבי פתח תקווה והזרים דיויד רוי ניאנג הקמרוני ומרטין ראיינוב הבולגרי בתמונת ההרכב. במרכז ההגנה גיל כהן יתפוס את מקומו של טימותי אוואני הפצוע, לצדו של ננאד סבטקוביץ' שהתאושש מפציעה. מתוך ארבעת השוערים, יואב ג'ראפי יפתח בין הקורות.

הרכב משוער: יואב ג'ראפי; טום בן זקן, ננאד סבטקוביץ', גיל כהן, מונטרי קמהאני; מרטין ראיינוב, נאור סבג, מוסא בגאיוקו, פיראס אבו עקל; אור אינברום ודיויד רוי ניאנג