הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חוגג: נמנע מהקומץ האלים כניסה למשחקי חוץ

בעלי בית''ר התבטא לפני הדרבי. צפי בהפועל ל-5,000 אוהדים

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  28.07.21 - 20:44

הדרבי הירושלמי בפתח ובעוד הפועל ירושלים נערכת למפגש הראשון מול בית''ר מזה 21 שנה, שייערך בשבת במסגרת גביע הטוטו, במועדון צופים הגעה של 5,000 אוהדים. אמנם בצד האדום מתרגשים, אך דווקא בעלי בית''ר ירושלים היה זה שהתבטא בנושא הקהל שיגיע להתמודדות, כשפרסם פוסט חריף בנוגע לחלק קטן מאוהדי הצד הצהוב של העיר.

מסתמן שלהתמודדות יגיעו גם נציגי לה פמיליה, אותם הגדיר בעליה של משה חוגג כקומץ גזעני שמונה כ-15 אנשים. בפוסט ברשת הפייסבוק אמר הבעלים של בית''ר: "המלחמה שלי ושל המועדון הוא רק בקומץ קטנטן של בערך 15 גזענים אלימים שחצו כל קו אפשרי, אם זה קללות גזעניות, אם זה קללות על ילדות בנות 4 ואם זה אלימות ואיומים נגד אחרים. האנשים האלו לא יכנסו למשחקי הבית של בית"ר ירושלים ובקרוב נעביר גם תקנה שתמנע מהם כניסה גם למשחקי החוץ. וכן חלקם גם יתמודדו עם תביעות אישיות על הנזקים שהם עושים. ולא, אני לא אוותר".

בחזרה להפועל ירושלים. הקבוצה עברה בבקרה, כך שרוסלן ברסקי, גיא חדידה, איהאב שאמי, ויליאם אגאדה, אחמד דראוושה וחמד שאלוג'ה צפויים לערוך בכורה. הראל שלום שנמצא בשיקום מפציעה בקרסול וגיא בדש הסובל מפציעה בעינו, לא יעמדו לרשותו של זיו אריה בשבת.

בתוך כך, המאמן העניק לשחקנים יומיים מנוחה לאחר מחנה האימון ומחר יתייצבו ב-19:00 לאימון פתוח בפני הקהל וכן יתקיים הפנינג.