הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צפו: הפועל ת"א השיקה את המדים החדשים

ורד ואזולאי הציגו את המדים יחד עם קבוצת הנשים

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  01.08.21 - 16:09

התחדשה: הפועל ת"א השיקה את המדים החדשים שלה לעונה הקרובה. באיחור וערב המשחק הראשון של העונה, האדומים השיקו יחד עם קבוצת הנשים של המועדון את המדים החדשים בצבעים לבן ושחור. שלומי אזולאי ועידן ורד, שחקני הרכש החדשים, השיקו את המדים יחד עם דן איינבינדר, שי אליאס ואושר דוידה, כשהסט האדום של המדים צפוי להיות דומה.

בתוך כך, הפועל תל אביב תפגוש הערב (ראשון, 20:30) את מכבי פתח תקווה במסגרת המחזור הראשון של גביע הטוטו, וככל הנראה מאמן האדומים, ניר קלינגר, ייאלץ להסתדר עם סגל חסר מאוד מאחר שהקבוצה לא עברה בבקרה.

נגד הפועל ת"א עומדות תביעות שנידונות ב-CAS, ובבקרה התקציבית רוצים להבטיח כי המועדון יצליח להמשיך לתפקד ולשלם משכורות לשחקנים, גם אם יפסיד בתביעות וייאלץ לשלם. נכון לבוקר המשחק עדיין לא נמצא פתרון לנושא, ועל אף השיחות הרבות עם הבקרה והאופטימיות, האדומים יגיעו למשחק הערב בסגל חסר מאוד.

גורמים בהפועל ת"א אמרו: "החובות לא קשורים להנהלה הקיימת, על החובות לחו"ל יש דיון ארוך מול ה-CAS. יש חוק בארץ וחוק בחו"ל, אנחנו לא יכולים לעשות העדפת נושים. ביקשנו חוות דעת מאנשי משפט, הערכה שענייני ה-CAS לא יסתיימו השנה והעברנו את המסר להתאחדות והבקרה. הבטוחות הן של מיליונים וזה לא הגיוני. כבר כמה שנים שלא נותנים להפועל ת"א לשחק בגביע הטוטו בסגל מלא. לא הגיוני שהפועל תבוא בנחיתות בשל דברים שלא בידיים שלה".

מי שייעדרו הם שחקני הרכש: לוסיו, עידן ורד, שלומי אזולאי הקשר, פארליי רוסה ויואב הופמייסטר. עם זאת, תקנון ההתאחדות מאפשר לקלינגר לבחור נבחנים, והוא יצטרך לבחור בין מוחמד קליל טראורה, ג'ורג' דיבה, אלון אזוגי, רז טוויזר ויואב תומר.

בנוסף לרשימת שחקני הרכש שככל הנראה לא יטלו חלק במשחק, בן ביטון ואדי גוטליב מושכים פציעות, וגם הסחבת בעתידו של דני גרופר הובילה לכך שהוא מחוץ לסגל. נראה שגם רז שלמה לא ייקח חלק במשחק, לאחר שסיכם את תנאיו במכבי נתניה, ולקלינגר יש כאב ראש בכל הקשור להרכב.

הרכב משוער: ארנסטס שטקוס; אלון אזוגי, סיאנדה קולו, ג'ורג' דיבה (מוחמד קליל טראורה), דורון ליידנר; שי אליאס, אופק ביטון, דן איינבינדר; אושר דוידה, רז טוויזר ושלומי אזולאי.

בעניין אחר, במועדון הודיעו היום על צירוף ערוץ tvgram כנותן חסות חדש. שי שצברג, הבעלים של הערוץ הוא אוהד הקבוצה ומלווה אותה לאורך שנים במשחקי בית וחוץ: "הפועל זה הלב שלי, כל מי שמכיר אותי מקרוב יודע עד כמה. אני קרוב למועדון, אוהב את המועדון והשנה אזכה להיות גם ספונסר של הקבוצה. לראות עסק שלי על החולצה של הפועל, להיות חלק מהקבוצה הזאת שבלב שלי עמוק - זה מרגש. הכי מרגש! אתרום את חלקי במטרה להחזיר את הקבוצה למקומה הטבעי, המקום הראוי לה ולקהל הטוב במדינה. כי רק הפועל זה מרגש".

מנכ"לית המועדון, אודליה פרידמן: "אנו מברכים מאוד על הצטרפותו של שי ו-tvgram כנותן חסות משמעותי לעונה הקרובה. שי נכנס לרשימה ארוכה ומכובדת של נותני חסות שכבר הפכו לחלק מהמשפחה האדומה. אני מאמינה שביחד נצליח לעמוד במטרות שהצבנו העונה. ברוך הבא".