הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קלינגר: "המצב מכעיס, זאת לא הכנה ראויה לליגה"

למרות ה-0:1 על מכבי פ"ת, המאמן מודאג מהבעיות מול הבקרה: "לא מפנה אצבע מאשימה, צריך להיזהר עם האצבעות שלי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.08.21 - 22:41

הפועל תל אביב פתחה היום (ראשון), ברגל ימין את העונה, כאשר גברה 0:1 על מכבי פתח תקווה במושבה, אבל מאמן הקבוצה, ניר קלינגר, ממש לא נשמע מאושר בסיום.

למרות שהציגה יכולת טובה, הפועל לא יכלה לשתף את רוב שחקני הרכש שלה מהקיץ האחרון בעקבות בעיות מול הבקרה התקציבית, והמאמן בהחלט מודאג מהמצב: "אני לא מפנה אצבע מאשימה לאף אחד. אני צריך להיזהר עם האצבעות והידיים שלי. יש לנו רוח בקבוצה ודרך. אני אומר את מה שאני מרגיש. אנחנו נסתדר בגבע הטוטו עם הסגל הזה, אבל זאת לא הכנה ראויה לליגה".

"השחקנים צריכים דקות משחק, כשעשרה שחקנים פוטנציאלים לשחק בהרכב של הפועל לא יכולים לקבל דקות משחק, זה מכעיס אותי. אני לא נכנס לענייני הבקרה, הבעלים עושים כל מה שהם יכולים, אבל כנראה שיש דברים שגדולים על כל המערכת. ב-2021, מועדון כדורגל הפועל תל אביב, לטעמי אחת משלוש הקבוצות הגדולות בכדורגל הישראלי לא יכולה לעשות הכנות לליגה, וזה עצוב".

על סאגת דני גרופר אמר המאמן: "זה שחקן שאני מאוד אוהב, אבל מבחינה מקצועית אני לא יכול לבנות על שחקן שאני לא יודע אם נשאר. זאת מדיניות המועדון, אם שחקן בשנה אחרונה לחוזה זה מתנהל ככה. גרופר מאוד רוצה ואני מאמין שעד סוף החלון הוא יימכר לחו"ל".

מנגד, גיא לוזון אמר בסיום: "אני חושב שהשחקנים נתנו הכל, לא הצגנו כדורגל גדול, רחוק מכך, אבל היו לנו מספיק הזדמנויות. זה מה שיש נכון להיום. ברור לנו שאנחנו צריכים להתחזק, נעשה את זה. אנחנו מחפשים שלושה שחקנים בחלק הקדמי, בנוסף לדור ז'אן שיחלים מהפציעה. השוק הישראלי ממש לא משופע בשחקני התקפה, והמשימה של הזרים הפכה לקשה, המחירים עלו וחלקם לא רוצים להגיע. אני מצפה לראות מכבי פתח תקווה אגרסיבית, לוחצת והכי חשוב מנצחת".