הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חליחל ימריא לדובאי, שבירו יוחתם במקומו

חלוץ ק"ש יחתום באל נאסר, חלוץ ב"ש יצטרף כשישוב מפולין

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  03.08.21 - 06:03

עירוני ק"ש ואיזי שרצקי בדרך לאקזיט שלישי: לאחר שאורי דהן נמכר למכבי חיפה, ועידן נחמיאס עבר למכבי ת"א תמורת דמי השבחה, עבדאללה חליחל יחתום באל נאסר מאיחוד האמירויות. הקבוצה הצפונית צפויה להכניס 300 אלף אירו מהעסקה, למרות שדרשו סכומים גבוהים יותר, אך שרצקי לא רצה לעמוד בדרכו של החלוץ הצעיר שגדל במועדון ואמור להשתדרג כלכלית מהמעבר הצפוי.

חליחל כמובן לא יטול חלק במשחק הערב נגד הפועל נוף הגליל, בשני הוא נטש את האימון בטענה לפציעה, עמיר נוסבאום לא אהב את המהלך, אבל במועדון הבינו שהשחקן כבר בדרך ליעד הבא. מי שאמור למלא את מקומו הוא חלוצה של הפועל ב"ש, איתמר שבירו שיגיע בהשאלה כאשר עקרונית העסקה סוכמה. שבירו יצא עם ב"ש למשחק נגד שלאסק ורוצלאב במסגרת הקונפרנס ליג ולאחר מכן יצטרף לק"ש.

נוסבאום יערוך הערב בכורה רשמית, לרשותו יעמוד סגל קצר במיוחד, לאור עזיבתו של חליחל, אי הגעתו של סטפן מילושביץ' והפציעות של סמואל בראון, זיו מורגן וגיא בן לולו. ניר דרורי יפתח בעמדת המגן השמאלי, ידין לוגסי צפוי לפתוח בקישור וגם רון פרץ בתמונת ההרכב. עאיד חבשי וסטפן אקה יערכו בכורה רשמית.

ההרכב המשוער: דזיוגס ברטקוס; יובל לוין, סטפן אקה, עאיד חבשי, ניר דרורי; אדריאן רוצ'ט, רועי קהת, ידין לוגסי; מוחמד שכר, מורגן פרייר ורון פרץ.