הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

זרגרי ייעדר מול פ"ת, שועה עשוי לפתוח

קשר בית"ר סובל מכאבי גב, החלוץ ששב מהשעיה בתמונת ההרכב

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  03.08.21 - 17:05

בית"ר ירושלים תארח מחר (רביעי) את מכבי פתח תקווה, תנסה לשים מאחור את ההפסד בדרבי וכן להותיר לעצמה סיכוי להתקדם בגביע הטוטו. לרשותו של ארווין קומאן יעמוד סגל חסר. הקפטן אופיר קריאף ימשיך להיעדר בשל ההרחקה נגד בני סכנין בעונה שעברה, בעוד הקשר אביאל זרגרי יחמיץ את המשחק בשל כאבי גב. כזכור, בשבת הוא לא פתח, נכנס כמחליף ונטש את כר הדשא.

מלבד השניים, ריצ'מונד בואצ'י וגלאופילו פלייטר לא יעמדו לרשותו של המאמן ההולנדי. במועדון מקווים להנחית את השניים בימים הקרובים. ירדן שועה, ששב להתאמן לאחר ההשעיה, נמצא בתמונת ההרכב ועשוי לפתוח בחוד במקום עוזיאל פרדו. דוד חוג'ה הצעיר ימשיך במרכז ההגנה לצידו של אוראל דגני.

קומאן התייחס למשחק: "אנחנו לוקחים את המשחקים בגביע הטוטו ברצינות, למרות שאלה משחקי קדם עונה. אנחנו צריכים להשתפר, והרבה. לא הבקענו, אבל זה יגיע, ואנחנו מתאמנים על זה הרבה. אנחנו צריכים יותר ביטחון, כי אנחנו יכולים לשחק כדורגל הרבה יותר טוב, זה משחק בית שלנו והשחקנים שיעלו מחר לדשא מוכנים לכך".

הרכב משוער: איתמר ניצן; עמית כהן, אוראל דגני, דוד חוג'ה, מקס גרצ'קין; תמיר עדי, מרקו ינקוביץ', מתאוסיניו (עומר לקאו); אדווין ג'אסי, לירן רוטמן וירדן שועה (עוזיאל פרדו).