הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אוראל דגני לאנשי בית"ר: "אלך לבדיקת פוליגרף"

הבלם טוען כי לא קילל את רייכרט. שועה נפצע בקרסול ויעבור MRI, בספק להפועל ת"א. בואצ'י ינחת ביום שני

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  05.08.21 - 07:11

בית"ר ירושלים רשמה אמש (רביעי) הפסד נוסף כשנוצחה 2:0 על ידי מכבי פתח תקווה בגביע הטוטו. זהו משחק שני שהקבוצה של ארווין קומאן לא כובשת ובמועדון יש דאגה רבה ממשחק ההתקפה. ירדן שועה, שנכנס כמחליף, נפצע בקרסול ונטש את כר הדשא. הוא יעבור בדיקת MRI והוא בספק גדול למשחק בשבת נגד הפועל תל אביב.

בסיום עסקו במועדון מהבירה בעימות בין אוראל דגני לקשר פ"ת, בן רייכרט. בבית"ר טענו שרייכרט אמר לבלם: "אני א---ן את אשתך", בעוד הוא אמר לאנשי קבוצתו כי דגני היה זה שקילל אותו. בעקבות הדברים שפורסמו אמש באתר ערוץ הספורט, אמר דגני לאנשי בית"ר כי הוא מעוניין לעבור בדיקת פוליגרף על מנת להוכיח את גרסתו.

מאמן הקבוצה סיכם את המשחק: "ספגנו גול מוקדם והיינו צריכים לרדוף, אבל היינו טובים בחצי השעה, אהבתי את מה שראיתי. אני מבין למה לאחרים יש דעה שונה, אם אתה המאמן של בית"ר - אתה צריך לנצח. שני הפסדים זה מאכזב, אבל אני רואה שיפור גדול בקבוצה. בסוף צריך לכבוש, ואנחנו מתקשים בזה, המסירה האחרונה לא מספיק טובה - אבל שוב, אני רואה שיפור".

"בגלל שספגנו אחרי 7 דקות, השחקנים היו מעט מאוכזבים והורידו את הראש. אנחנו צריכים להיות בטוחים יותר בעצמנו, בקבוצה, ובסוף זה מה שעשינו. בגלל זה אמרתי שאני מרוצה. אבל כמובן שצריך לכבוש. אני מזכיר שזרגרי לא כאן, קריאף לא כאן, ריצ'מונד עדיין בגאנה, תהיה יותר תחרות בקבוצה והם יעשה אותנו טובים יותר. זה לא תירוץ, אם משחקים כדורגל ברמה הזאת אין תירוצים".

תמיר עדי הוסיף: "אנחנו לא מספקים את הסחורה ומשיגים את התוצאות שאנחנו רוצים, אבל צריך לזכור שזו קבוצה חדשה, עוד נתחבר נתגבש, שחקנים יחזרו מפציעות ויהיה בסדר. עם הזמן תהיה פה קבוצה טובה, אבל יכול להיות שזה ייקח עוד שבוע-שבועיים. זו עדיין בית"ר ירושלים. התחזקנו בעצם העובדה שיש פה הרבה שחקנים שעובדים קשה, שיעשו את הקילומטר שצריך. בסופו של דבר ניתן את הגול וזה יפתח".

למרות שמדובר במשחק גביע הטוטו, במועדון מאוד מאוכזבים מהתוצאה שמתווספת להפסד בדרבי: "קומאן לא האמין שהקבוצה כל כך חלשה". בבית"ר מתכוונים להתחזק בבלם זר וייתכן גם שבקשר אחורי. לקבוצה מהבירה הוצע אמש הבלם הספרדי, דני סוארס.

בעניין אחר, חלוץ הרכש של הקבוצה, ריצ'מונד בואצ'י, קיבל את האישורים הנדרשים וינחת בישראל ביום שני הקרוב, ייכנס לבידוד ולאחר מכן יצטרף לאימוני הקבוצה.