הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ורד, אזולאי ולוסיו יפתחו נגד בית"ר

קלינגר יעלה עם שחקני הרכש של הפועל ת"א בגביע הטוטו

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  06.08.21 - 10:19

בקרב אנשי הפועל ת"א הייתה אמש (חמישי) תחושת הקלה, לאחר שהתקציב לעונת 2021/22 עבר בבקרה. בימים האחרונים התקיימו שיחות מרתוניות, אך נראה כי הטיעון שגרם לבקרה לוותר על הביטחונות במזומן על סך שבעה וחצי מיליון ש"ח בעבור החובות לפיפ"א היה שהדיון ב-CAS ימשך מעבר לעונה הנוכחית. לבסוף בהנהלת הפועל ת"א העמידו את הערבויות הדרושות לתפעול המועדון לעונה הקרובה וכן בטוחות שאינן מזומן לחובות פיפ"א.

מאמן הקבוצה, ניר קלינגר, יכול לנשום לרווחה. בשבועיים האחרונים הוא לא היה נינוח שכן הקבוצה ביצעה מהפך בסגל ומשחקי גביע הטוטו הם הזדמנות לחבר אותו. במשחק מחר נגד בית"ר ירושלים יעמוד לרשותו סגל מלא. קלינגר צפוי לבצע שינויים רבים בהרכב שניצח את מכבי פ"ת בראשון.

עידן ורד, שלומי אזולאי, פארליי רוסה ולוסיו יפתחו ב-11 של האדומים, כאשר גם יואב הופמייסטר נמצא בתמונת ההרכב. גם בהגנה ייתכן ויבצע שינויים, כאשר הרבה תלוי בכשירותם של בן ביטון ואדי גוטליב, שנכנסו כמחליפים במשחק בראשון. בתוך כך, עידן ורד קיים אמש הרצאה לאסירי בית הסוהר צלמון, בה סיפר על הקריירה שלו, היציאה ממשברים, פציעות וההתמודדות איתן.

הרכב משוער: ארנסטס שטקוס; בן ביטון (אלון אזוגי), סיאנדה קולו, אדי גוטליב (מוחמד קליל טראורה), דורון ליידנר; יואב הופמייסטר (אופק ביטון), דן איינבינדר, שלומי אזולאי; עידן ורד, פארליי רוסה ולוסיו.