הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קומאן: "המשחק הכי טוב שלנו בקדם העונה"

מאמן בית"ר אופטימי. קלינגר: "צריכים זמן כדי להתחבר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.08.21 - 22:25

שלושה משחקים, 0 שערים. בית"ר ירושלים ממשיכה את פתיחת העונה המגומגמת שלה אחרי שנפרדה בתיקו מאופס מול הפועל ת"א בבלומפילד, במסגרת המחזור השלישי של גביע הטוטו. הקבוצה של ארווין קומאן אוספת נקודה ראשונה במפעל השלישי בחשיבותו לאחר שני הפסדים.

מאמן בית"ר ירושלים, ארווין קומאן, סיכם: "זה היה משחק אמיתי ברמה גבוהה עם שתי קבוצות טובות וקהל מצוין. אני אוהב את המשחקים האלה. זה היה המשחק הכי טוב שלנו. הגענו להרבה מצבים ואני מרוצה מאוד מההופעה שלנו".

על המחסור בשערים, אמר ההולנדי: "כמובן שאנחנו צריכים להבקיע שערים. אנחנו לא משחקים עם החלוצים שלנו, אלא עם שחקני כנף. אבל בכל אופן, הדבר החשוב הוא שהגבנו טוב למשחקים הראשונים בהם הפסדנו. אנחנו עדיין רק בקדם עונה".

ניר קלינגר, מאמן הפועל ת"א, אמר: "בית"ר הגיעו מאוד מאורגנים, עם חמישה בהגנה. זה יצר לנו מעט קושי התקפית ולמרות זאת הגענו למצבים. זו בהחלט תחילת עונה, מזג אוויר חם, כל התרוצים של תחילת העונה. משחק רשמי ראשון של השחקנים החדשים ואני מאמין שזה יילך וישתפר. זו קבוצה די חדשה וצריך זמן להתחבר. אני יכול להגיד שיש חיבור מצויין בחדר ההלבשה. מעבר לזה צריך זמן, סבלנות וצניעות".

קשר הפועל ת"א החדש, עידן ורד, על המפגש מול האקסית: "בהתחלה זה היה מוזר, אבל בסדר. זה כדורגל, מתרגלים. בסוף אנחנו שחקני כדורגל ואיפה שרוצים אותך ומעריכים אותך, שם נהיה. טוב לי פה. קללות? זה נחלת העבר".