הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לוזון חולה בשפעת. בנדה ינחת תוך 48 שעות

מאמן פ"ת בספק לנתניה. אופציית הרכישה על הקשר: חצי מיליון יורו. דור ג'אן ייכלל לראשונה בסגל

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  08.08.21 - 09:10

כשהיא עם שלוש נקודות עד עכשיו אחרי הפסד להפועל תל אביב וניצחון על בית"ר ירושלים, מכבי פ"ת תערוך הערב (ראשון) את משחקה השלישי בגביע הטוטו מול מכבי נתניה. גיא לוזון חלה בשפעת ויחליט בשעות הקרובות יחליט אם להגיע למשחק. לאמק בנדה ינחת בישראל ביומיים הקרובים. דור ג'אן ייכלל לראשונה בסגל.

לוזון, שציין אתמול את יום הולדתו ה-45, לא הגיע לאימון המסכם אתמול אחרי שחלה בשפעת. במידה ולא יחוש הטבה, עוזרו נאור לוזון יהיה זה שיעמוד על הקווים מול היהלומים.

בנדה, שעל החתמתו פורסם לראשונה בערוץ הספורט, יגיע בתוך 48 שעות לארץ. על אף שמדובר בנחיתה מרוסיה שנחשבת למדינה אדומה, בנדה קיבל בישראל שני חיסונים בזמן ששיחק בנתניה ולכן לא יזדקק לבידוד ארוך, בשונה משחקנים זרים אחרים שנוחתים בישראל. בהסכם בין הצדדים, מכבי פ"ת תשאילו עד לסיום העונה ותוכל לרכוש 80% מכרטיס השחקן שלו מארסנל טולה תמורת חצי מיליון יורו - זאת בדומה לעסקה במסגרתה הועבר בעונה שעברה למכבי נתניה.

בניגוד לבנדה, במועדון עומלים על הוצאת האישורים לקשר הכנף הסלובקי, ירוסלאב מיחאליק שחתם במועדון. על פי ההערכות, הוא יוכל להגיע ארצה רק לקראת סוף השבוע, כשהכוונה היא להכין לו תוכנית עבודה שונה מיתר השחקנים. המטרה של המלאבסים היא להכניסו לעניינים מיד אחרי פגרת הנבחרות בספטמבר.

מי שייכלל לראשונה בסגל היום הוא החלוץ דור ג'אן. במכבי פ"ת תולים הרבה תקוות בחלוץ, שבשנים האחרונות מוכיח שכשהוא מקבל את הקרדיט הוא מחזיר בשערים. מיקו ממן אמור לפתוח על חשבון רוי רונן, כשבפ"ת יבצעו רוטציה בעוד כמה עמדות.