הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אני בחוסר ודאות. מכבי ת"א היא אופציה"

קניקובסקי על עתידו: "אני מחכה לתשובות ורוצה להתקדם"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.08.21 - 22:53

מכבי נתניה רשמה הערב (ראשון) 1:3 על מכבי פתח תקווה, במה שהיה ניצחון הבכורה שלה העונה בגביע הטוטו. יהאב אבו אלשיך ואיגור זלאטנוביץ' כבשו שערי בכורה, עומרי גנדלמן הבטיח את הניצחון, וריימונד אטפלד יכול להיות מרוצה אחרי ההפסד במשחק הראשון.

בסיום, גבי קניקובסקי שעלה כמחליף ובישל, דיבר בצל השמועות על עתידו: "אני גם סקרן ומחכה לתשובות. כרגע אני במכבי נתניה, אתן את כולי. לא יודע מה יהיה בעתיד שלי, אם היו לי תשובות הייתי נותן לכם - אני באי וודאות גדולה. מה אני רוצה? להתקדם. במכבי נתניה או בכל קבוצה בחו"ל. מכבי ת"א היא אופציה, אמרתי את זה הרבה פעמים. יש הרבה גורמים מעורבים, אני מחכה לתת קודם תשובות לעצמי, לאשתי ואז לכם. מה מונע את זה? לא קיבלתי את מה שרציתי. אני באי וודאות אז קשה לי קצת להגיד".

אטפלד עצמו הגיב על הניצחון: "בכל המשחק היינו בשליטה. אני מרוצה, כבשנו שער במזל, אבל בשבוע שעבר היינו בצד השני והפעם היינו בצד הנכון. אחרי זה היו לנו רגעים טובים לכבוש, הגענו למצבים ואני חושב שהתוצאה משקפת. האוהדים? אני לא מודע שהיה משהו שדרש סולחה, אם אנשים כעסו עליי זה בסדר - אני המאמן. טוב שהם היו מאחורינו כל המשחק זה מה שאנחנו צריכים".

מנגד, נאור לוזון שהחליף את גיא לוזון החולה אמר: "משחק פחות טוב שלנו, לא היינו מספיק מאורגנים בחצי הראשון. בחצי השני הקצב ירד והיה חם מאוד. אלה לא תירוצים, נעבוד כדי להשתפר".