הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בפ"ת כעסו על השיפוט: אסולין פחד לתת אדום

ההפסד לנתניה הרגיז את הלוזונים. פציעת רייכרט לא רצינית

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  09.08.21 - 08:57

במכבי פ"ת לא הסתירו את האכזבה שלהם מהיכולת של מספר שחקנים בהפסד אתמול (ראשון) למכבי נתניה 3:1. התנודות ביכולות מהניצחון על בית"ר ירושלים בטדי ליכולת של אמש לא הוסיפו למצב הרוח אצל הלוזונים.

ללא המאמן גיא לוזון שסובל מווירוס ונמצא שלילי בבדיקת קורונה, נאור לוזון עמד על הקווים אבל גם הוא נראה היה חסר אונים אל מול היכולת החלשה של הקבוצה בעיקר במצבים הנייחים. דור ג'אן שאמור היה על פי התוכנית לקבל דקות ראשונות נשאר בספסל ונראה כי במשחק הקרוב הוא כבר יזכה לדקות משחק משמעותיות. "זה לוקסוס גדול מדי להשאיר שחקן כמו דור על הספסל, אבל ככה זה שצריך לשמור עליו להכניס אותו לאט לאט לעניינים" אמרו במועדון.

בפ"ת באו בטענות לאוהד אסולין שלטענתם היה חייב להוציא כרטיס צהוב שני לשחקן הקמרוני של מכבי נתניה, בוריס אינו. "הוא פחד להוציא לו אדום. ממש ריחם עליו כי היה לו כבר צהוב כמה דקות קודם לכן" אמרו בקבוצה. אבי לוזון בא בטענות לשופטים ובמחצית אמר לשחקנים שאפשר לחזור למשחק.

"ספגנו ראשונים והתחלנו לרדוף אחרי נתניה. הימרנו בהתקפה כדי לחזור למשחק וספגנו. הפסד מאכזב מאוד" אמר ארד בר, "נלמד מהטעויות של המשחק הזה לקראת המשחק הקרוב כדי להציג כדורגל טוב ולנצח".

בצד החיובי, הפציעה של בן רייכרט לא רצינית והשחקן שהוחלף עוד במחצית הראשונה יחזור לאימונים כבר בימים הקרובים.