הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אלדד שביט ישלם לנתניה 50 אלף שקלים

הבורר קבע: המאמן הפר הסכם. וגם: התגובות מהניצחון בטוטו

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  09.08.21 - 08:57

תגיות: מכבי נתניה

ניצחון גדול למכבי נתניה בתביעה שהגישה הקבוצה נגד אלדד שביט ובני סכנין. הבורר מטעם ההתאחדות לכדורגל אמיר זלוטי, קבע כי שביט ששימש כמאמן קבוצת הנוער של היהלומים, עבר לקבוצה הבוגרת של בני סכנין תוך הפרת הסכם מול היהלומים. על פי הבורר, התנהלותם של שביט ובני סכנין בפרשה הסבה נזק ואף עוגמת נפש לנתניה. "אני רואה חשיבות בהעברת מסר ברור לפיו 'נטישת' קבוצה במהלך עונה, שלא מטעמים מוצדקים, תגרור סנקציה ראויה" כתב זלוטי, "אלדד הפר את ההסכם עליו חתם בנתניה בידיעה ולא מצאתי ממש בטענותיו".

בשל כך הבורר חייב את שביט ובני סכנין לשלם למכבי נתניה פיצוי של 50 אלף שקלים, ולשאת גם בהוצאות שכר טרחת עורכי הדין של נתניה.

בנתניה שמחו אתמול על היכולת בניצחון 1:3 על מכבי פ"ת שהיה הראשון העונה בכל המסגרות כולל במשחקי ההכנה. אלמוג כהן שספג מכה באגן ייבדק ובספק למשחק הקרוב מול הפועל ת"א. איגור זלאטנוביץ' הרשים, כמו גם כארם ג'אבר ואביב אברהם שעד עכשיו נדחקו לקצה הרוטציה של המאמן ההולנדי. אטפלד בחר שלא להתנצל או להגיב על האירוע בו סימן לטענת האוהדים תנועה לעברם במשחק הקודם ובמועדון מקווים כי ארגוני האוהדים שיגיעו למשחק הבא ינהגו באיפוק מולו.

גבי קניקובסקי שהצהיר לראשונה כי לא פוסל הגעה למכבי ת"א אמור לעזוב בקרוב, כשאם לא יקרה משהו יוצא דופן הוא לא צפוי להישאר אצל היהלומים. כבר אתמול ניסה המאמן לשחק בלעדיו במחצית הראשונה וכשנכנס בחצי השני נתניה נראתה טוב יותר.