הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"קניקובסקי רוצה לעזוב, הוא לא פה ב-100%"

אטפלד: "צריך לקדם קבוצה בלעדיו". קלינגר: "לא מרוצה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.08.21 - 23:06

הפועל תל אביב השיגה הערב (רביעי) 1:2 דרמטי מול מכבי נתניה, בזכות שער מאוחר של אופק ביטון. האדומים של ניר קלינגר ממשיכים להתחבר, ואם נבחן את המשחקים הראשונים בגביע הטוטו לאוהדיה יש בהחלט סיבות לאופטימיות.

"משחק קצת מוזר. בחצי הראשון יכולנו להוביל 0:3, אבל כשאתה לא מבקיע אז עשינו שגיאה בהגנה וספגנו", אמר קלינגר בסיום. "את החצי השני פתחנו לא טוב, עד החילופים ואז הכל התחיל להסתדר. אני לא יכול להגיד שאני מרוצה, לגמרי לא מרוצה. הניצחון כן חשוב למורל, אבל רחוק ממה שנצטרך להציג. עשינו מהלכים טובים, קומבינציות להגיע למצבים - וזה לא קבלת החלטות אלא פשוט חוסר יכולת או ביטחון מול השער. אושר דוידה שחקן סופר מוכשר, בדרך כלל שם את זה בקלות".

במחזור האחרון הפועל ת"א תהיה חייבת לנצח את הפועל ירושלים על מנת להעפיל: "הפועל ירושלים עוד לא הפסידה. אנחנו בתחילת העונה, אי אפשר להריץ את כולם. ניסינו, ובחלק זה עבד ובחלק לא - אני חושב שיש לנו קבוצה טובה".

הקשר שלומי אזולאי הוסיף: "משחק סביר שלנו, שיחקנו טוב לפרקים. כיף לנצח, עדיך להשתפר אחרי ניצחונות מאשר אחרי הפסדים. הפועל ירושלים קבוצה טובה מאוד שלא הפסידה ולא ספגה. יהיה מעניין. בבית שלנו, עם הקהל, אנחנו רוצים לנצח כל משחק. מקווה שנעשה את זה".

מנגד, מאמן נתניה ריימונד אטפלד אמר: "אחרי ה-1:0 נאבקנו לחזור והצלחנו, נצטרך להמשיך לעבוד. יש לנו עוד משחק עוד כמה ימים, 4 משחקים ב-12 ימים. זה משהו שקורה פה בתחילת עונה וזה קשה, אני לא יכול לשנות מה שהיה. קניקובסקי רוצה לעזוב ואנחנו חייבים להעמיד ולקדם את הקבוצה גם בלעדיו. שלטנו, והמשכנו לחפש התקפות. הוא לא ב-100 אחוז איתנו, זה משפיע עליו ואנחנו צריכים שהוא יהיה 100 אחוז".