הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מכבי פ"ת ממתינה להגעתם של בנדה ומיחאליק

השניים צפויים לנחות בקרוב ולהצטרף למלאבסים. לוזון: "הלו"ז בגביע הטוטו היה צפוף מאוד, בכל שבוע אילתרנו. זה לא מה שאנחנו נראה בליגה"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  12.08.21 - 12:23
פ"ת מחכה לחיזוק (צילום: אלן שיבר)
פ"ת מחכה לחיזוק (צילום: אלן שיבר)

מכבי פתח תקווה נפרדה אתמול (רביעי) מגביע הטוטו עם 0:0 מול הפועל ירושלים, ארבע נקודות ומאזן שערים שלישי 4:3. במועדון ימתינו לסיום שלב הבתים של המפעל ביום ראשון הקרוב לאחריו יגלו את זהות היריבה במשחקי הדירוג של גביע הטוטו.

המאמן גיא לוזון ביצע רוטציה והעניק מנוחה לאריק ינקו, אור בלוריאן, ירדן כהן, איתן אזולאי ומיקו ממן. השוער מרקו וולף רשם הופעת בכורה ושמר על רשת נקייה, וגם דור ג'אן השלים דקות ראשונות במדי המלאבסים אחרי שהצטרף בקיץ הנוכחי לקבוצה. היום צפויים לנחות בישראל הקיצוני הסלובקי, ירוסלב מיחאליק והקיצוני הזמבי, לאמק בנדה ויחתמו באופן רשמי. במועדון בונים על השניים שיהיו שחקנים מובילים בחלק הקדמי.

"היה משחק פושר, הרביעי בעשרה ימים", אמר גיא לוזון והוסיף: "הלו"ז צפוף מאוד, במיוחד בשלב כזה של השנה. זה מייצר מצב שבו אנחנו לא יכולים לעלות עם אותו הרכב בכל משחק ובכל שבוע אנחנו מאלתרים, במיוחד בחלק שאנחנו חסרים בו. זה לא מה שנראה בליגה, יש לנו עכשיו שבועיים כדי להתפקס לקראת תחילת העונה".

דור ג'אן התייחס להופעת הבכורה: "המשחק לא התעלה לרמה גבוהה, בגביע הטוטו הקבוצות עדיין רחוקות מהיכולות שלהן. אני חושב שהעומס של השחקנים הורגש, העייפות ניכרת והיכולת בהתאם. אני בטוח שכשניכנס בליגה שחקנים יהיו יותר בכושר, היכולת תשתפר, התקשורת בינינו תשתפר והחיבור יהיה טוב יותר - ואיתו גם התוצאות".