הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אסור שזה יקרה שוב": הלם בבני סכנין

פארסת הרישום של מורה והכושר של גאדזה. סיכום ה-3:2

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  15.08.21 - 09:32
(אודי ציטיאט)
(אודי ציטיאט)

בני סכנין כבר הייתה בטוחה שהיא בדרך לסיום קמפיין גביע הטוטו די מוצלח עם שלושה ניצחונות בארבעה משחקים, כאשר עד לדקה ה-89 היא הובילה 0:2 על קריית שמונה. אלא שאז חוליית ההגנה של האדומים חשבה אחרת ותוך חמש דקות הם ספגו שלושה שערים ונכנעו 3:2.

אמנם המשחק היה די חסר חשיבות (ניצחון היה מסדר לה משחק נגד מכבי תל אביב על המקום החמישי) ולמרות ההפסד סכנין סיימה שנייה בבית, אבל ההלם של אנשי המועדון ושחקניו בסיום אמרו הכל. "לא ברור מה קרה לנו בדקות הסיום, אסור שדבר כזה יקרה לנו שוב. הניצחון היה בידיים שלנו ועשינו את כל הטעויות האפשריות", אמר אחד השחקנים.

זה לא היה יום שסכנין תרצה לזכור. השחקן המצטיין של הקבוצה בקמפיין, ארי מורה לא נרשם בזמן ע"י אנשי המועדון מאחר וטרם עבר בבקרה ולא יכול היה ליטול חלק בהתמודדות. בחימום נפצע הקשר, ניר לקס שלא נטל חלק במשחק. הקשר הגנאי, ריצ'רד גאדזה שנכנס כמחליף בניצחון נגד חדרה והוחלף לאחר 31 דקות, נכנס גם אמש כמחליף ויצא לאחר זמן קצר יותר לאחר שבצוות המקצועי זיהו כי אינו כשיר. גאדזה יבדק ובמועדון מוטרדים מכושרו.

פציעות אלה מתווספות לפציעה של החלוץ, אנתוני וארן שלא נטל חלק במשחק, ויעבור היום בדיקת MRI בברכו. בסכנין מקווים כי הפציעה אינה חמורה ובמקביל מחפשים אחר חלוץ זר. נקודות האור היו בירם כיאל עם צמד בישולים, מרואן קבהא שנכנס לעניינים עם שער בכורה כמו גם רז שטיין וכן המגן השמאלי, יזן נאסר שהשלים 90 דקות משחק שני ברציפות.