הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לצד השמחה: קלינגר ביקר את ספיר ברמן

לא הוציאה אדום לשלאוג'ה. מאמן הפועל ת"א: "מרוצה מהמשחק". עידן ורד: "התרגלתי לאדום"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.08.21 - 22:50

הפועל תל אביב הבטיחה הערב (ראשון) עלייה לחצי גמר גביע הטוטו, אחרי שגברה 1:2 על הפועל ירושלים, והמאמן ניר קלינגר לא הסתיר את שביעות רצונו בסיום: "אני מרוצה, בספורט מתעסקים בשורה התחתונה, ובלעדיה, בשביל מה אנחנו עובדים?".

"האמת, היום אני מאוד מרוצה גם מהמשחק", המשיך מאמן הפועל תל אביב. "למעט ריפיון במצחית הראשונה, היה לנו משחק טוב, ראיתי שיפור גדול אצל הרבה שחקנים וזה מעודד. יכולנו לנצח בפער יותר גדול, אבל אני מייחס את זה לתחילת העונה ולחדות. אנחנו מייצרים מצבים, אנחנו קבוצה התקפית והשיפור בחדות יגיע בהמשך".

למרות שביעות הרצון, ניר קלינגר ביקר את ההחלטה של שופטת המשחק ספיר ברמן שלא לשלוף כרטיס אדום לחובתו של אחמד שלאוג'ה. ברמן שלפה לעברו רק כרטיס צהוב ואיימה עליו בהרחקה.

המאמן סיכם: "בסך הכל הייתה רוח טובה, אנשים הביאו את עצמם ובכל זאת, זה גביע הטוטו. אומנם לא מייחסים למפעל חשיבות, אבל אני חושב שהיה חשוב שנעלה - ועמדנו במשימה".

על המפגש עם מכבי חיפה בחצי הגמר, קלינגר אמר: "יש משהו פשוט בחיים האלה. אם נחזור לספורט, אתגר זה תמיד טוב כי זה מרים את הרמה. נתכונן טוב. חיפה קבוצה מצוינת עם סגל מושלם כמעט, אבל אנחנו יודעים איך להתכונן ונקווה שנוכל לעשות הכנה טובה ונבוא לעלות לגמר. נראה מה יהיה".

עידן ורד אמר בסיום: "אנחנו רוצים לנצח בכל מפעל, בכל משחק ושמחים מאוד. ללבוש אדום? התרגלתי, ואתם?". אמר הקשר והמשיך: "אנחנו קבוצה טובה ורוצים להיות קבוצה הישגית, ולא משנה אם מולנו הפועל ירושלים או מכבי חיפה. ההחמצה? עד עכשיו זה יושב לי בראש, אבל אין מה לעשות זה חלק מהמשחק. אני עוד אכבוש פה הרבה, אני בטוח".

בצד השני, מאמן הפועל ירושלים זיו אריה, הביע את אכזבתו: "אתם נראה לי קצת מבולבלים, לא? שיחקנו נגד הפועל תל אביב. לא היינו בליגת העל 21 שנה, מה ציפיתם שלא נספוג לעולם? מדברים כאילו היה צריך להיות פה 0:6 להם. כשהייתה אפשרות לעלות לחצי, רצינו, אבל הפסדנו לקבוצה טובה עם שחקנים טובים".

"כבר הייתה לנו את התוצאה שרצינו", המשיך המאמן המפסיד. "אבל קיבלנו גול טיפה רך. נלמד ונמשיך. אנחנו לא שונים מרוב הקבוצות, לא שיחקנו עם הרכב מלא. לא בטוח שנתגונן העונה, יהיו משחקים כאלה ומשחקים אחרים. אי אפשר להכליל הכללות. יש לנו את העקרונות שלנו, נשפץ אותם ונגיע לליגה מוכנים".