הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עמוס התלונן על הומופוביה מצד אוהדי בית"ר

שוער נתניה טען לקריאות, בבירה התנצלו. קניקובסקי יישאר?

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  16.08.21 - 11:13

מכבי נתניה גברה אמש (ראשון) על בית"ר ירושלים בטדי וסיימה את שלב הבתים של גביע הטוטו במקום השלישי. לפני המשחק, מאמן היהלומים, ריימונד אטפלד, דיבר על העומס ולכן ביצע רוטציה רחבה. למעשה, הוא ביצע לא פחות מ-9 (!) שינויים מההרכב שהפסיד להפועל ת"א.

גבי קניקובסקי פתח לראשונה בהרכב לאחר שני משחקים, הציג יכולת טובה ובישל את השער הראשון. הקשר לא מסתיר את רצונו לעזוב לחו"ל, אך במועדון הבהירו ש"כל עוד קניקובסקי אצלנו, אנחנו נשתמש בו - הוא מקצוען. הוא ממתין להצעה והכל ידוע".

המצטיין במשחק היה החלוץ הסרבי, איגור זלאטנוביץ', שכבש צמד ובסה"כ יש לו שלושה שערים בקמפיין. גם אביב אברהם רשם הופעה טובה. השוער, דני עמוס, טען בפני אנשי נתניה כי ספג קריאות הומופוביות מצד אוהדי בית"ר ירושלים - שלטענתו גם קראו קריאות דומות לשחקנים שלהם. בבית"ר התנצלו: "אין מקום לקריאות כאלה לעבר שחקן".

ריימונד אטפלד סיכם: "זה היה ניצחון טוב, אבל היינו צריכים לסיים את המשחק מוקדם יותר ולא לתת להם לחזור למשחק עם גול נוח מקרן. אנחנו צריכים ללמוד מזה. מצד שני, זה המשחק הרביעי ב-12 ימים ולבית"ר היה שבוע לנוח מהמשחק האחרון שלה - אבל עדיין היו לנו הרבה אפשרויות לסגור את המשחק. מה נעשה כדי לא לספוג? יש לנו כמה ימים לנוח עד למשחק הבא וצריך להקפיד שלא יפצעו שחקנים עד תחילת העונה. עכשיו נמשיך לעבוד על משחק הלחץ, על הריכוז וגם על המשמעת - כי מי שלא יהיה ממושמע יוחלף".

שיר צדק הוסיף: "כיף מאוד לנצח, במיוחד בתקופה הזאת שאנחנו רוצים להתחבר לקראת הליגה. אנחנו עובדים קשה במהלך כל השבוע וארבעה משחקים בשבוע וחצי זה קצב מטורף לתחילת עונה. אנחנו עם הפנים למשחק הבא ומריחים את הליגה. האימונים שלנו מאוד אינטנסיביים, אנחנו עובדים ברמה גבוהה ועצימה, צריך לדאוג לעצמך מכל הבחינות והיום זה בא לידי ביטוי שהיינו קצת עייפים. עובדים טוב ועושים הכל כדי להגיע מוכנים, זה מרגיש שאנחנו הרבה זמן בעונה הזאת, אבל עוד לא התחלנו ואנחנו מצפים לקראת הליגה".