הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

משך זמן ונענש: צפו באדום החריג של עמוס

מאמן חדרה מנחם קורצקי על הצהוב השני של שוער נתניה: "הרבה שנים לא ראיתי דבר כזה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.08.21 - 08:37
תחילת כתבה

צפו באדום החריג של דני עמוס בנגן למעלה>>> (דקה 03:30 בווידאו)

הפועל חדרה קיוותה לסיים את גביע הטוטו עם טעם מתוק, אך החבורה של מנחם קורצקי נתקלה במכבי נתניה עיקשת שרשמה הערב (שבת) 0:2, וסיימה את המפעל במקום ה-11. מי שעשה חיים קשים לחדרה הוא בין היתר דני עמוס, שבסופו של דבר ספג צהוב שני בעקבות בזבוזי הזמן וכארם ג'אבר נאלץ לעמוד בין הקורות בדקות הסיום.

קורצקי, שכידוע היה שוער עבר ורשם קריירה ארוכה בכדורגל הישראלי, לא נותר אדיש להתנהלות של עמוס ועקץ אותו בסיום. "פתחנו טוב את המשחק, לא הצלחנו לנצל את ההזדמנויות", אמר מאמן חדרה. "במחצית השנייה לא היה משחק. מה שדני עמוס עשה במשחק הזה לא ראיתי הרבה שנים, הוא לימד אותנו שיעור איך צריך להתנהל כשמובילים. בכל מה שקשור בכדורגל יש לנו הרבה על מה להשתפר".

ריימונד אטפלד דיבר בהמשך על היכולת של קבוצתו וגם על הכרטיס האדום של עמוס: "אני חושב שהיה משחק מאוד משונה והיו לנו הרבה הזדמנויות לסיים את הסיפור וזה משהו שלא אהבתי. עמוס? אני חושב שעדיף שנדבר כמה שפחות על מה שקרה על המגרש".

על העתיד של גבי קניקובסקי אמר ההולנדי: "אנחנו עדיין לא יודעים לגביו. הוא הראה גישה אחרת בשני המשחקים האחרונים, הוא נכס גדול עבורנו ואנחנו רוצים שהוא יישאר, אבל הוא רוצה לפרוש כנפיים ולעבור לקבוצה טובה באירופה".