הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ברק בכר: "כבר היה עלינו משקל ולקחנו אליפות גדולה"

מאמן מכבי חיפה כבר חושב על באקו וסיכם את העלייה לגמר גביע הטוטו: "לא באנו להעביר משחק"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.08.21 - 23:05
תחילת כתבה

גביע אלוף האלופים כבר בארון התארים של מכבי חיפה וסביר להניח שהוא גם לא יהיה האחרון שנכנס אליו בעונת 2021/22. האלופה השיגה 0:2 על הפועל תל אביב, העפילה לגמר גביע הטוטו בו תפגוש את הפועל באר שבע וכעת יכולה לחשוב על המאבק מול נפטצ'י באקו על המקום בשלב הבתים של הקונפרנס ליג.

"צריך לפרגן לצעירים. שיחקנו בשיטה אחרת, עם שחקנים שלא שיחקו יחד, שלטנו, לחצנו טוב ואני שמח", הכריז ברק בכר. "זה מראה שיש פה סגל עמוק עם צעירים שאפשר לסמוך עליהם. לא באנו סתם להעביר את המשחק. גם המשחק הזה היה חשוב. חלק מתוכנית המשחק הייתה ששחקנים יוכלו להכריע את המשחק מהספסל ואני שמח שזה מה שקרה".

ונעבור למשחק הגורלי בקונפרנס בו מכבי חיפה תהיה זקוקה לניצחון כדי לעלות. "גם בשנה שעברה היה לנו משקל כבד על הכתפיים ועשינו אליפות גדולה. הקהל ידחוף אותנו ואני מאמין שנצליח להשלים את העבודה", טען בכר. "רוצים להשלים את המשימה בחמישי ולחלק את הדקות בין הליגה לאירופה. יש פה שחקנים שהוכיחו שמגיע להם לשחק וזה כיף".

והפעם, בניגוד לקמפיין מוקדמות הקונפרנס, מכבי חיפה שמרה על רשת נקייה. "זה מראה על עבודה טקטית. אנחנו רוצים לשפר את עניין הספיגות, אבל זה ה-DNA של מכבי חיפה. זה חלק מהכדורגל לספוג, אבל אנחנו גם כובשים. יש לנו מטרה לעבור שלב וכל השאר לא מעניין".