הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ארווין קומאן: "כרגע אנחנו לא מוכנים לליגה"

מאמן בית"ר אחרי נוף הגליל: "פלייאוף עליון? אנחנו לא שם"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.08.21 - 22:20

בית"ר ירושלים סיימה הערב (שני) במקום ה-13 בגביע הטוטו, אחרי שניצחה 6:7 את הפועל נוף הגליל בפנדלים, בתום 90 דקות מאופסות, וארווין קומאן סיכם לקראת פתיחת העונה בשבוע הבא: "היה קשה מאוד וברור שיש הרבה סיבות, כל פעם שיחקנו עם הרכב אחר, אבל בסופו של דבר אנחנו צריכים להיות מוכנים לליגה ביום ראשון. אפשר לתת הרבה תירוצים, אבל ברמות הגבוהות תירוצים לא קיימים. היה משחק קשה, במיוחד ב-20 הדקות הראשונות. בסופו של דבר ניצחנו בפנדלים והדבר הכי חשוב זה ללכת למשחק ביום ראשון נגד הפועל באר שבע שי להם סגל מצוין, ונתכונן בהתאם".

ההולנדי המשיך להתייחס לפתיחת הליגה: "אני חושב שאנחנו לא מוכנים כרגע, אבל עדיין יש לנו 5-6 ימים לעשות משהו. המוטיבציה תהיה מאוד גבוהה ונשחק נגד קבוצה מאוד טכנית שיכולה להבקיע, ואנחנו צריכים להתכונן כי זה יהיה משחק מאוד קשה עבורנו. פלייאוף עליון? צריכים להיות כנים ומציאותיים, כרגע אנחנו לא שם. יש לנו סגל טוב מאוד, אבל אם מסתכלים על הבעיות שלנו, זה מה שיש. אבל אנחנו צריכים להילחם ולתת יותר. אני תומך בשחקנים ובקבוצה שלי, וביום ראשון נראה".

בצד השני, ירון הוכנבוים סיכם: "מלכתחילה ייחסנו לפתיחת העונה הזאת חשיבות פחות מבשנים עברו, לאור העבודה שעדיין לא הגיעו כל השחקנים ועדיין יש פצועים. אנחנו בפיגור לעומת שאר הקבוצות וזה ברור, אבל נדע להביא את הקבוצה בשיא המוכנות ליום שני נגד הפועל ירושלים. אני מאמין בקבוצה ורואה הדברים טובים".

"אני מסתכל בצורה חיובית", המשיך מאמן העולה החדשה. "כמו בעונות הקודמות, ואני מקווה שגם הפעם אני לא טועה. יש לי פה לוחמים ושחקנים עם נגיעה של עונה שתיים בליגת העל. כולם רוצים להיות לגיטימיים בליגת העל ויודעים שזה אפשרי רק דרך הצלחת הקבוצה. סימנו אותנו כיורדת? מרוב שאני עסוק אני לא קורא כמעט את התקשורת. אנחנו מתעסקים באיך להביא את השחקנים לארץ ולשפר את אלה שפה. טבעי שיגידו את זה כי זאת עונה ראשונה שלנו אחרי הרבה שנים. לא תמיד הכסף קובע. נכון שהוא מביא איכות אבל יש לנו שחקנים שאני מאוד מאמין בהם".