הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חושבת על הליגה: רוטציה בחיפה בגמר הטוטו

בכר תירגל שני מערכים לקראת המפגש מול ב"ש מחר. המאמן צפוי לתת מנוחה לחוסה רודריגס ועלי מוחמד, כשיובל אשכנזי, מאור לוי ומחמוד ג'אבר עשויים לפתוח. רועי משפתי יערוך בכורה?

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  21.09.21 - 17:41

מכבי חיפה ערכה היום את האימון המסכם שלה לקראת גמר גביע הטוטו מחר (רביעי) נגד הפועל באר שבע, כשברק בכר תירגל שני מערכים. הירוקים מגיעים פצועים וחבולים כאשר נטע לביא, ריאן סטריין, מוחמד אבו פאני ובן שהר לא ייקחו חלק בהתמודדות. ניסיון להכשיר את דולב חזיזה שסובל מרגישות בשרירי הבטן.

המאמן, שמציין היום את יום הולדתו ה-42, מתכנן רוטציה לקראת המפגש עם האקסית, כשמצפים לירוקים ארבעה משחקים ב-11 ימים כולל טיסה לגרמניה, למפגש מול אוניון ברלין בקונפרנס ליג.

אורי דהן ודין דוד שלא פתחו בהפסד למכבי ת"א, צפויים לפתוח מחר, כאשר גם מחמוד ג'אבר, מאור לוי, שון גולדברג ורועי משפתי בתמונת ההרכב ובכל מקרה יקבלו דקות משמעותיות. מקומו של בוגדן פלאניץ' מובטח גם כן במרכז ההגנה. מי שצפוי לקבל מנוחה בחלק הקדמי הוא עומר אצילי.

מאז הגיע בכר למועדון זכו הירוקים בשניים מתוך ארבעת התארים ומחר יש לה הזדמנות לזכות בתואר בו לא זכתה מ-2007/8. כ-6,000 ירוקים יגיעו מחר לאיצטדיון בנתניה על מנת לדחוף את קבוצתם ולאחר ההפסד במשחק העונה מצפים לראות נצחון.

מאמן הקבוצה, ברק בכר, התרכז בנקודות השיפור מההפסד בשבת למכבי ת"א בבלומפילד: "נצטרך לשפר הרבה דברים מהמשחק האחרון, שבו לא היינו טובים. אכזבנו את עצמנו ואת האוהדים. נרצה לבוא הרבה יותר דרוכים ואגרסיביים, ולספק גאווה לקהל שלנו שיבוא לעודד. נעשה הכל כדי לשמח אותם ולזכות בתואר".

קשר הקבוצה, צ'ארון שרי, הוסיף: "חווינו הפסד לא נעים מול מכבי ת"א, ואנחנו צריכים להראות שחזרנו. הפועל ב"ש קבוצה הרבה יותר טובה משנה שעברה, יש להם סגל טוב, אבל אנחנו צריכים להתרכז בעצמנו. הדבר הכי חשוב זה לנצח ולזכות בגביע".

הרכב משוער: ג'וש כהן (רועי משפתי); רז מאיר, בוגדן פלאניץ', אורי דהן, סאן מנחם; מחמוד ג'אבר (שון גולדברג), מאור לוי, יובל אשכנזי (דולב חזיזה); צ'ארון שרי, דין דוד וגודסוואי דוניו.