הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ללא אצילי וחזיזה: הרוטציה במכבי חיפה לקראת באר שבע

על אף השינויים שמתכנן ברק בכר, במועדון מהכרמל דרוכים לקראת גמר גביע הטוטו נגד באר שבע ומבהירים: "כל תואר נחשב". וגם: הסיבה שעסקת אלטמן עדיין לא יצאה לפועל

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  22.09.21 - 07:30
תחילת כתבה

מכבי חיפה תנסה לרשום תואר שני בעונת 2021/22 כשתפגוש הערב (רביעי) את הפועל באר שבע לגמר גביע הטוטו, תואר בו הירוקים לא זכו מאז עונת 2007/08.

ברק בכר מתכנן רוטציה רחבה לקראת המשחק הערב וישנה התלבטות בנוגע למערך. אורי דהן יפתח במרכז הרחבה במקום עופרי ארד ויתכן שגם שון גולדברג, במידה ובכר יחליט לעלות במערך הכולל שלושה בלמים. בקישור, חוסה רודריגס ועלי מוחמד צפויים לזכות למנוחה, כשגם נטע לביא ומוחמד אבו פאני הפצועים ייעדרו. מי שכן נמצאים בתמונת ההרכב לקראת ההתמודדות הם מחמוד ג'אבר, מאור לוי ויובל אשכנזי.

גם בהתקפה צפויים שינויים. עומר אצילי ודולב חזיזה צפויים לעלות מהספסל, על מנת לא ליצור עליהם עומס, ודין דוד ישוב ל-11. כזכור, נגד מכבי ת"א עלה בכר עם רודריגס כבלם, אך בהמשך שינה מערך. בין הקורות, בצוות המקצועי שוקלים להעניק הערב את אפודת השוער לרועי משפתי, שעשוי לרשום בכורה וכן להעניק מנוחה לג'וש כהן לאחר הטעות הגסה נגד מכבי ת"א.

למרות הרוטציה הרחבה אומרים במכבי חיפה: "כל תואר נחשב וחשוב וכל שחקן רוצה להניף גביע, חשוב לנו להחזיר לאוהדים לאחר ההפסד נגד מכבי ת"א". 6,000 ירוקים צפויים לדחוף הערב את הקבוצה.

בנושא אחר, מוחמד אבו פאני שנפצע בשבת יעבור היום ניתוח במיניסקוס החיצוני, כאשר זמן ההחלמה הוא בין ארבעה לחמישה שבועות. הוא יפסיד את המשחקים נגד אוניון ברלין וסלביה פראג בקונפרנס ליג, וכן את צמד המפגשים נגד הפועל באר שבע (בגביע הטוטו ובליגה).

בתוך כך, במכבי חיפה מנסים להשלים את צירופו של עומרי אלטמן. כפי שפורסם ביום ראשון באתר ערוץ הספורט, צירופו כפוף בעמידה ברשת הביטחון ובמועדון עובדים לילות כימים כדי למצוא את הפתרון, כאשר התרת חוזיהם בהסכמה של טאלב טוואטחה ואיתמר ישראלי יקדמו את המהלך. בצוות המקצועי רוצים לראות את אלטמן מצטרף ובהנהלה פועלים בנושא.

ההרכב המשוער: ג'וש כהן (רועי משפתי); רז מאיר, אורי דהן, בוגדן פלאניץ', סאן מנחם; מחמוד ג'אבר (שון גולדברג), מאור לוי, יובל אשכנזי; צ'ארון שרי, דין דוד וגודסוואי דוניו.