הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"רוצים את עומרי אלטמן, אבל כרגע זה לא מסתדר"

ברק בכר אחרי הזכייה בטוטו: "רצינו לפצות על ההפסד למכבי ת"א"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  22.09.21 - 22:58

הזכייה באליפות ראשונה מזה עשור פתחה את התיאבון למכבי חיפה ואחרי שהניפה את גביע אלוף האלופים, הכניסה לארון תואר שני לעונת 2021/22 - גביע הטוטו. הירוקים ניצחו 6:7 את הפועל באר שבע בפנדלים, זכו בפעם הרביעית במפעל והראו פעם נוספת את העוצמות שיש להם.

"לא פשוט לשחק בשיטה אחרת עם שחקנים שלא רגילים לשחק יחד. ברור שלא היה תיאום, אבל המטרה הייתה להכריע את המשחק במחצית השנייה. חטפנו גול הזוי שגרם לי לעשות שינוי במחצית", סיכם ברק בכר, "אנחנו צריכים את כל הסגל".

"היינו צריכים לפצות את הקהל אחרי ההפסד למכבי ת"א. זה מה שעצוב ויפה בכדורגל. הרווחנו פה הרבה שחקנים, וצריכים לפרגן גם לשחקנים שפחות משחקים", סיפר מאמן מכבי חיפה בנוסף והרחיב: "כולם הסכימו שהיינו צריכים להגיע למשחק מול מכבי ת"א מוכנים יותר. שחקנים חיכו שהמשחק יעבור והפעם אמרנו שנילחם על זה. להביא שלושה תארים למועדון בהפרש של ארבעה חודשים זה כיף גדול".

אחרי המאמן, התפנה דולב חזיזה לחגוג את התואר השלישי שלו בירוק. "האמנו שאנחנו יכולים לעשות את המהפך, המשחק היה רדום וחטפנו גול של חוזר מזל בדקה האחרונה של המחצית הראשונה", סיפר הקיצוני שעלה המחליף במחצית, "דיברנו בחימום ואמרנו שאפשר לעשות את זה. יכולנו להפוך את התוצאה אבל היה לנו מעט חוסר מזל ודיוק, שמח שבסוף עשינו את זה".

רק לפני ארבעה ימים כשלו הירוקים בפעם ה-18 ברציפות מול מכבי תל אביב, לקשר היה מה לומר בנושא. "תמיד כשאנחנו מפסידים למכבי תל אביב, אנחנו לא לוקחים את זה במועדון כמובן מאליו. איכזבנו את הקהל וזה הכי גרוע שיש. אשקר אם אגיד שלא רצינו לכפר על זה ולעשות אותם שמחים. ההפסד היה ועבר, רצינו לחזור לעצמנו כבר במשחק הזה", סיפר חזיזה.

"מאוד מקווה שהתואר הזה יביא לעוד הרבה", סיכם חזיזה, "עשינו צעד קדימה ונתכונן למכבי פתח תקווה בשבת".