הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קלינגר: "הקבוצה רכה, לא בצלמי ולא בדמותי"

מאמן הפועל חיפה התאכזב מה-3:1 לבני ריינה: "אוהדים מחו? הייתי מצטרף אליהם בלב שלם אם הייתי יכול"

שיר יונגר
שיר יונגר  03.08.22 - 23:51

תגיות: גביע הטוטו

התוצאה המפתיעה ביותר בגביע הטוטו הערב (רביעי) הגיעה מהצפון, כשהעולה החדשה בני ריינה הביסה 1:3 את הפועל חיפה. יש לציין כי מאמן הקבוצה אדהם הדיה לא יכול היה לעמוד על הקווים משום שאינו מחזיק עדיין בתעודת "פרו". המאמן הראשי מנגד, ניר קלינגר, כן הדריך את חניכיו ובסיום לא חסך בביקורת.

"הקבוצה רכה ומוותרת, לא בצלמי ולא בדמותי", אמר קלינגר. "היא לא משחקת כמו שאני רוצה לראות אותה. נקודת האור היא שהבעיה הייתה כל כך זועקת, אז היא הדליקה את כל הצלצולים והנורות האדומות. היא העירה אותנו מהפנטזיה שהיינו בה שזה יכול לעבוד. יש לנו זמן לתקן, הליגה זה מה שחשוב. אף אחד לא רוצה להפסיד ואני מתחייב שזה ישתנה".

על המספר המצומצם של האוהדים שמחו מעל הראש שלו, אמר קלינגר: "לא שמעתי כלום אבל הקהל צודק. אם הייתי יכול להצטרף, לצעוק ולמחוא הייתי עושה את זה בלב שלם. זה מה שהגיע לנו היום. אני מתחייב שנתקן ואני לוקח הכל עליי".  

עודד קוטר, שעמד על הקווים במקום הדיה בשורות המנצחים, סיכם: "זה אמנם גביע הטוטו אבל השגנו ניצחון עצום. זה משחק רשמי ראשון ולנצח ככה זה לא צחוק. מדובר בניצחון היסטורי, חשוב שנגיע לליגה מוכנים. נילחם ונעשה הכל כדי להיות קבוצה קשה. מקווה שלאדהם יהיה את האישור והוא יעמוד על הקווים".

מאמן הפועל חדרה אסף נימני נשאר עם הרגליים על הקרקע בסיום הניצחון 1:2 על בני סכנין: "אנחנו לוקחים את משחקי גביע הטוטו כהכנה לדבר האמיתי ויש הרבה מה ללמוד. אנחנו צריכים להתחזק בשתי עמדות וההנהלה רואה את זה. אסור לנו להתבלבל, זה לא יספיק לליגה".

מאמן המפסידה חיים סילבס דווקא נשמע מעודד: "שיחקנו נהדר בחצי הראשון אבל מול קבוצה שמשחקת ככה אתה חייב להבקיע כשאתה מגיע למצבים וצריך להיזהר מעקיצה. ידענו את זה אבל נעקצנו. הגענו למספיק מצבים ואני מעודד".